Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U 13 Grp 3
(Dalsland Open)
1-61
Finished
Lilly Östlind
Kroppefjälls IF
Leo Skanse Judo Arvika Won by Ippon - 00:54
U13 grp 8
(Dalsland Open)
2-59
Finished
Noah Rönnlund
Mariestads JK
Won by Hansokumake - 03:39
Tyra Ankarbåge Trollhättans JK
U13 grp 8
(Dalsland Open)
2-60
Finished
William Berg
Kroppefjälls IF
Vilda Hamsten Stenungsunds JK Won by Ippon - 00:18
PU13 grp 5
(Dalsland Open)
2-41
Finished
Elliot Borgvall
Aktiv Judo
Won by Ippon - 02:14
Milton Lystad Kroppefjälls IF
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-51
Finished
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Wazari - 07:26
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-45
Finished
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:19
Joel Sandin Trollhättans JK
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-52
Finished
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:08
Mika Wolter Färgelanda Judoklubb
PU13 grp 5
(Dalsland Open)
2-42
Finished
Unknown User
Trollhättans JK
Won by Ippon
Vincent Falk Kroppefjälls IF
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-53
Finished
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-46
Finished
Elton Geber
Mariestads JK
Omar Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:15
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-54
Finished
Mika Wolter
Färgelanda Judoklubb
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:37
PU13 grp 5
(Dalsland Open)
2-43
Finished
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Won by Ippon - 01:02
Unknown User Trollhättans JK
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-55
Finished
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-56
Finished
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Mika Wolter Färgelanda Judoklubb
PU13 grp 5
(Dalsland Open)
2-44
Finished
Milton Lystad
Kroppefjälls IF
Won by Ippon
Vincent Falk Kroppefjälls IF
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-57
Finished
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:20
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb
PU13 grp 7
(Dalsland Open)
1-58
Finished
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Mika Wolter Färgelanda Judoklubb Won by Ippon
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-52
Finished
Joel Sandin
Trollhättans JK
Won by Wazari - 03:00
Theo Gilbertsson Mariestads JK
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-47
Finished
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:50
Theo Gilbertsson Mariestads JK
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-48
Finished
Joel Sandin
Trollhättans JK
Elton Geber Mariestads JK Won by Wazari - 03:00
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-49
Finished
Theo Gilbertsson
Mariestads JK
Elton Geber Mariestads JK Won by Ippon - 01:55
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-50
Finished
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Emrik Olsson Aktiv Judo Won by Ippon - 00:51
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-51
Finished
Elton Geber
Mariestads JK
Emrik Olsson Aktiv Judo Won by Ippon - 00:29
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-53
Finished
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 02:05
Joel Sandin Trollhättans JK
PU13 grp 6
(Dalsland Open)
2-54
Finished
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:09
Theo Gilbertsson Mariestads JK
FU15 / -48 kg
(Dalsland Open)
1-62
Finished
Vilda Hamsten
Stenungsunds JK
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:12
FU15 / FU15 / -63kg
(Dalsland Open)
1-63
Finished
Lilly Östlind
Kroppefjälls IF
Lily Tysse Trollhättans JK Won by Ippon - 00:26
FU15 / FU15 / -63kg
(Dalsland Open)
1-64
Finished
Anna Vilhelmsson Vikeberg
Stenungsunds JK
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 00:09
U15 +73
(Dalsland Open)
2-61
Finished
Roxanna Hansson
Färgelanda Judoklubb
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:44
FU15 / -48 kg
(Dalsland Open)
1-65
Finished
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:41
FU15 / -48 kg
(Dalsland Open)
1-66
Finished
Vilda Hamsten
Stenungsunds JK
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:39
PU15 / PU15 / -38 kg
(Dalsland Open)
2-62
Finished
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 04:35
Elliot Larsson Kroppefjälls IF