Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-9
Finished
Nelly Östberg
Borlänge Judo Club
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:11
FU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T2-12
Finished
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:38
FU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-15
Finished
Selma Wahlström
IK Södra
Laleh Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:18
FU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T4-26
Finished
Josephine Österberg
Karlstad JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:27
FU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-14
Finished
Meja Peterson
Frövi Judo
Jolin Berggren Trollhättans JK Won by Wazari - 02:00
FU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-16
Finished
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:19
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-9
Finished
Florian Mossberg
Borlänge Judo Club
Louis Giorgi IK Södra Won by Ippon - 01:24
FU11 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-15
Finished
Leni Peters
Skövde JK
Won by Ippon - 01:30
Elvira Hellgren Frövi Judo
PU13 GRP08
(Block 1 U11 & U13)
T3-20
Finished
Viktor Hellgren
Frövi Judo
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:14
FU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T4-27
Finished
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Lova Wiik Skövde JK
PU13 GRP08
(Block 1 U11 & U13)
T3-22
Finished
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 00:40
FU13 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-19
Finished
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:23
Noëlle Clarke Frövi Judo
PU11 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T3-12
Finished
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:07
Theodor Pettersson Frövi Judo
PU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T2-16
Finished
Elton Lundh
Saltsjö JK
Won by Wazari - 03:00
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
PU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T4-19
Finished
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:21
Isak Widing IK Södra
FU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-17
Finished
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 01:00
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
PU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T4-18
Finished
Oscar Ökvist
Frövi Judo
Won by Ippon
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T2-21
Finished
David Larsson
Frövi Judo
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:28
PU13 GRP04
(Block 1 U11 & U13)
T1-23
Finished
Shiraz Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 02:40
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-12
Finished
Hektor Brunner
IK Södra
Lucas Nilsen Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:41
PU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T2-22
Finished
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Felix Widing IK Södra
FU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T3-18
Finished
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 01:26
PU13 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-28
Finished
Benjamin Lodhi
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:23
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb
FU13 GRP06
(Block 1 U11 & U13)
T4-30
Finished
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:36
Livia Wiik Skövde JK
PU13 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-29
Finished
Henning Nord
IK Södra
Won by Ippon - 00:13
Lo Håberg Söderhamns Judoklubb
PU13 GRP07
(Block 1 U11 & U13)
T2-25
Finished
Frans Liljenroth
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:47
Jonathan Eldholm Frövi Judo
PU13 GRP01
(Block 1 U11 & U13)
T4-11
Finished
Louis Giorgi
IK Södra
Axel Aamodt Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:32
PU13 GRP07
(Block 1 U11 & U13)
T2-26
Finished
Elias Chabchoub
Söderhamns Judoklubb
Farouk Jahm Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:05
PU13 GRP03
(Block 1 U11 & U13)
T2-17
Finished
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:13
PU13 GRP08
(Block 1 U11 & U13)
T3-21
Finished
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:08
Muhaymin Abdulla Kristinehamns Judoklubb
FU13 GRP02
(Block 1 U11 & U13)
T1-20
Finished
Noëlle Clarke
Frövi Judo
Sophia Larsson Frövi Judo Won by Ippon - 00:16
PU13 GRP05
(Block 1 U11 & U13)
T4-22
Finished
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:25
Oscar Evans Knivsta Judoklubb