Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-1
Finished
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:39
FU15 / FU15 / -52 kg
(Block 2 U15 & U21)
T1-1
Finished
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:18
Sofia Cordova Stockholms Judoklubb
PU15 / PU15 / -42 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-2
Finished
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:50
FU15 / FU15 / -44 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-1
Finished
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:40
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-4
Finished
Emma Peters
Skövde JK
Evelin Arteaga Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:52
PU15 / PU15 / -42 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-7
Finished
Isak Widing
IK Södra
Won by Ippon - 02:20
Farouk Jahm Kroppefjälls IF
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-4
Finished
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 02:59
Mira Kördel Trollhättans JK
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-5
Finished
Smilla Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:57
Astrid Mattsson Ålands judoklubb
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-13
Finished
Nino Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:14
Agaton Wahlström IK Södra
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-5
Finished
Lily Tysse
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 01:33
Amanda Orrbo Frövi Judo
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-10
Finished
Jakob Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:48
Daniil Karpov Ålands judoklubb
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-10
Finished
Valter Reutfors
Knivsta Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Anton Maksinen Borås JK
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-15
Finished
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Won by Ippon - 01:26
Carl Svanbom Västerås judo skola
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-13
Finished
Hugo Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Edvard Enget BK-Judo Won by Ippon - 00:48
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-14
Finished
Ivar Rundqvist Troeng
Frövi Judo
Melvin Rolstad NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Won by Ippon - 01:31
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-16
Finished
Alexander Österberg
Judo Arvika
Leo Svanbom Västerås judo skola Won by Ippon - 02:57
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-12
Finished
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 02:45
Hektor Brunner IK Södra
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-17
Finished
Mathias Nylén
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 02:03
Shayan Beck Frövi Judo
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-13
Finished
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:10
Louis Giorgi IK Södra
FU15 / FU15 / -44 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-2
Finished
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:44
Hilda Skoglund Frövi Judo
PU15 / PU15 / -42 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-3
Finished
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Sebastian Österberg Karlstad JK Won by Ippon - 00:43
PU15 / PU15 / -42 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-4
Finished
Karim Hajiyev
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:36
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
FU15 / FU15 / -52 kg
(Block 2 U15 & U21)
T1-2
Finished
Ester Pagstedt
Frövi Judo
Hilma Wiik Skövde JK Won by Wazari - 05:31
FU15 / FU15 / -52 kg
(Block 2 U15 & U21)
T1-5
Finished
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Heidi Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 00:52
FU15 / FU15 / -40 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-2
Finished
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Selma Wahlström IK Södra Won by Ippon - 02:40
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-19
Finished
Leo Pehrson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 02:23
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
FU15 / FU15 / -63kg
(Block 2 U15 & U21)
T1-11
Finished
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 00:05
Elvira Skoglund Frövi Judo
PU15 / PU15 / -42 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-8
Finished
Isak Widing
IK Södra
Won by Ippon - 01:17
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-14
Finished
Max Theodor Hoven
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 00:08
Oscar Svensson Borås JK
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 2 U15 & U21)
T3-6
Finished
Evelin Arteaga
Uppsala judoklubb
Smilla Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:13
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 2 U15 & U21)
T2-6
Finished
Amanda Orrbo
Frövi Judo
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:08
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 2 U15 & U21)
T4-14
Finished
Nino Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:48
Lukas Allevåg Trollhättans JK