Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-21
Finished
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Loka Thornberg Judoklubben National Won by Ippon - 02:34
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-16
Finished
Simon Novakovic
IK Södra
Won by Wazari - 03:00
Henning Nord IK Södra
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-15
Finished
Jakob Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Wazari - 04:20
Daniil Karpov Ålands judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-1
Finished
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Melker Andersson Saltsjö JK
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-2
Finished
Erik Rosenkrans
IK Södra
Viktor Bååthe IK Södra Won by Ippon - 01:44
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-1
Finished
Isandri Wilson Petifer
Stockholmspolisens IF Judo
Tammar Almali IK Södra Won by Ippon - 02:15
Damer / Damer / -70 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-1
Finished
Melina Aramburo
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 04:25
Weronika Monthan IK Södra
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-3
Finished
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Daniel Sazonov Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:20
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-2
Finished
Martin Söderberg
IK Södra
Won by Ippon - 01:12
Mattias Skoglund Frövi Judo
FU18 / FU18 / -70 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-6
Finished
Minna Holz
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:45
Tora Altersten IK Södra
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-7
Finished
Axel Westberg
Saltsjö JK
Kim Aspelin IK Södra Won by Ippon - 02:22
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-3
Finished
Samir Rabhi
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:55
Dennis Eriksson TVKF
Herrar / Herrar / -90 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-10
Finished
Henry Möller
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Ola Franzén Nacka Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-15
Finished
Djabrail Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Ismail Andh Westberg Frövi Judo
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-9
Finished
Theo Olsson
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:49
Robin Sellstone IK Södra
FU18 / FU18 / -57 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-12
Finished
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 00:06
Elina Eriksson Karlskrona Judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-5
Finished
Peter Wensberg
Nacka Judoklubb
Won by Ippon - 03:06
Albin Bergqvist Arboga JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-16
Finished
Sebastian Lindbäck
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 02:18
Matti Martikainen Bålsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-14
Finished
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Tobias Axelsson IK Södra Won by Wazari - 04:00
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-3
Finished
Viktor Bååthe
IK Södra
Won by Ippon - 00:56
Simon Persson Oxelösunds Judoklubb
Damer / Damer / -70 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-2
Finished
Melina Aramburo
Stockholms Judoklubb
Weronika Monthan IK Södra Won by Ippon - 04:18
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-4
Finished
Tammar Almali
IK Södra
Won by Ippon - 00:39
Eyjolfur Gudjonsson Bålsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-4
Finished
Erik Rosenkrans
IK Södra
Won by Ippon - 01:52
Melker Andersson Saltsjö JK
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-4
Finished
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 00:32
Kevin Perdomo Nyköpings Bushidoförening
FU18 / FU18 / -70 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-7
Finished
Minna Holz
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:05
Elvira Skoglund Frövi Judo
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-8
Finished
Axel Westberg
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:13
Daniel Birgersson Nyköpings Bushidoförening
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-17
Finished
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:11
Vidar Selin Knivsta Judoklubb
A-Judo Grupp 01
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-1
Finished
Martin Hoberg
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:09
Jonathan Nyman Staffanstorps JK
A-Judo Grupp 02
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-4
Finished
Julia Hagenfeldt
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:09
Isabella Lindström Frövi Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-7
Finished
Martin Söderberg
IK Södra
Won by Ippon - 01:37
Samir Rabhi Åkersberga Judoklubb
Herrar / Herrar / -90 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T3-11
Finished
Henry Möller
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 02:58
Ola Franzén Nacka Judoklubb
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T4-10
Finished
Theo Olsson
Saltsjö JK
Won by Hansokumake - 03:30
Kerellos Moussa Södertälje Judoklubb