Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
A-Judo Grupp 08
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-25
Finished
Johanna Nordgaard
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:39
Tule Felisson Cobra JK
Herrar-ÖV
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-27
Finished
Albin Mellberg
Norrköpings Judoklubb
Isandri Wilson Petifer Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:53
A-Judo Grupp 04
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-14
Finished
Andreas Oskarsson
IK Västra Mölndal
Hugo Kasimir Staffanstorps JK Won by Ippon - 02:37
Herrar-ÖV
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-28
Finished
Isandri Wilson Petifer
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 01:06
Albin Bergqvist Arboga JK
A-Judo Grupp 04
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-15
Finished
Kristoffer Thörnqvist
IK Västra Mölndal
Elias Wihren Kumlakampsportsförening Won by Ippon - 00:42
A-Judo Grupp 05
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-18
Finished
Rasmus Pettersson
Frövi Judo
Won by Wazari - 02:00
Ludwig Rösselharth IK Södra
A-Judo Grupp 06
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-20
Finished
Mike Malmer
Västerås JK
Won by Ippon - 00:43
John Björklund Frövi Judo
A-Judo Grupp 07
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-23
Finished
Sofie Lerin
IK Södra
Won by Wazari - 03:00
Amanda Orrbo Frövi Judo
A-Judo Grupp 08
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-26
Finished
Johanna Nordgaard
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:59
Nathalie Frisk Kumlakampsportsförening
A-Judo Grupp 06
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-21
Finished
John Björklund
Frövi Judo
Won by Wazari - 02:00
Jonathan Gran IK Södra
A-Judo Grupp 09
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-29
Finished
Jacob Björk
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:42
Mulle Negash Staffanstorps JK
A-Judo Grupp 09
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-30
Finished
Emelie Norrman
Karlskrona Judoklubb
Won by Ippon - 00:04
Erik Weyand Ålands judoklubb
A-Judo Grupp 07
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-24
Finished
Amanda Orrbo
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:27
Linus Demir-Lindelöw IK Västra Mölndal
A-Judo Grupp 08
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T1-27
Finished
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Won by Ippon - 01:12
Tule Felisson Cobra JK
A-Judo Grupp 10
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-31
Finished
Vilmer Porle
IK Södra
Emily Ekstrand Muthen IK Västra Mölndal Won by Ippon - 02:24
A-Judo Grupp 12
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-43
Finished
Britt-Marie Karlsson
Cobra JK
Henrik Roth IK Västra Mölndal Won by Ippon - 02:00
A-Judo Grupp 09
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-32
Finished
Emelie Norrman
Karlskrona Judoklubb
Mulle Negash Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:59
A-Judo Grupp 09
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-33
Finished
Erik Weyand
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 00:40
Jacob Björk Staffanstorps JK
A-Judo Grupp 10
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-34
Finished
Vilmer Porle
IK Södra
Won by Ippon - 00:46
Luna Månsson Cobra JK
A-Judo Grupp 12
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-35
Finished
Ernst Cederholm
IK Södra
Won by Ippon - 00:19
Henrik Roth IK Västra Mölndal
A-Judo Grupp 13
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-36
Finished
Jonatan Johansson
Ekerö Judoklubb
Joel Hellsten Frövi Judo Won by Ippon - 01:46
A-Judo Grupp 14
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-37
Finished
Britt-Marie Karlsson
Cobra JK
Harry Bergstad Frövi Judo Won by Ippon - 01:06
A-Judo Grupp 09
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-38
Finished
Mulle Negash
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:58
Erik Weyand Ålands judoklubb
A-Judo Grupp 09
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-39
Finished
Emelie Norrman
Karlskrona Judoklubb
Won by Wazari - 02:53
Jacob Björk Staffanstorps JK
A-Judo Grupp 10
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-40
Finished
Luna Månsson
Cobra JK
Emily Ekstrand Muthen IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:34
A-Judo Grupp 14
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-46
Finished
Britt-Marie Karlsson
Cobra JK
Luna Månsson Cobra JK Won by Ippon
A-Judo Grupp 13
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-41
Finished
Jonatan Johansson
Ekerö Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Ola Ekstrand Muthen IK Västra Mölndal
A-Judo Grupp 12
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-42
Finished
Ernst Cederholm
IK Södra
Won by Ippon - 01:23
Britt-Marie Karlsson Cobra JK
A-Judo Grupp 13
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-44
Finished
Ola Ekstrand Muthen
IK Västra Mölndal
Joel Hellsten Frövi Judo Won by Ippon - 00:44
A-Judo Grupp 14
(Block 4: U18, Senior & A-Judo)
T2-45
Finished
Luna Månsson
Cobra JK
Harry Bergstad Frövi Judo Won by Ippon - 00:31