Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-06
(Block 2 U11)
1-28
Finished
Melker Kihlström
Stockholmspolisens IF Judo
Oscar Niklasson Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:19
U11-11
(Block 2 U11)
2-20
Finished
Wera Lindqvist
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Alexander Baik Vallentuna Judo
U11-06
(Block 2 U11)
1-29
Finished
Oscar Niklasson
Ekerö Judoklubb
Darian Shakrah Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:51
U11-07
(Block 2 U11)
1-30
Finished
Eddie Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Oscar Norgren Tyresö Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-11
(Block 2 U11)
2-21
Finished
Benjamin Sandström
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Wera Lindqvist Uppsala Norra Judoklubb
U11-07
(Block 2 U11)
1-31
Finished
Luthando Kawula
Solna Judoklubb
Arja Jensen Lehtonen Vallentuna Judo Won by Wazari - 00:33
U11-11
(Block 2 U11)
2-22
Finished
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:47
Alexander Baik Vallentuna Judo
U11-08
(Block 2 U11)
1-34
Finished
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Vigor Odenbrandt Tyresö Judoklubb
U11-05
(Block 2 U11)
2-23
Finished
Melina Dimocas Wallencreutz
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 01:17
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb
U11-08
(Block 2 U11)
1-35
Finished
Loke Atterhagen
Söderhamns Judoklubb
Wilhelm Lönnedahl Uppsala judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-05
(Block 2 U11)
2-24
Finished
Estrid Ritter
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Edvin Lannersund Solna Judoklubb
U11-07
(Block 2 U11)
1-32
Finished
Eddie Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:34
Arja Jensen Lehtonen Vallentuna Judo
U11-07
(Block 2 U11)
Finished
Oscar Norgren
Tyresö Judoklubb
Won by Walkover
Luthando Kawula Solna Judoklubb
U11-14
(Block 2 U11)
2-29
Finished
Theodor Falkelius
Uppsala judoklubb
Won by Decision - 02:00
Ksenija Cernova Knivsta Judoklubb
U11-08
(Block 2 U11)
1-36
Finished
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:04
Wilhelm Lönnedahl Uppsala judoklubb
U11-14
(Block 2 U11)
2-30
Finished
Enzo Sundberg
Stockholmspolisens IF Judo
Melker Forssell Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:14
U11-08
(Block 2 U11)
1-37
Finished
Vigor Odenbrandt
Tyresö Judoklubb
Loke Atterhagen Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 01:10
U11-07
(Block 2 U11)
Finished
Eddie Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Walkover
Luthando Kawula Solna Judoklubb
U11-05
(Block 2 U11)
2-25
Finished
Melina Dimocas Wallencreutz
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Decision - 02:00
Edvin Lannersund Solna Judoklubb
U11-07
(Block 2 U11)
1-33
Finished
Arja Jensen Lehtonen
Vallentuna Judo
Oscar Norgren Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 00:52
U11-05
(Block 2 U11)
2-26
Finished
Stella Karlsson
Ekerö Judoklubb
Estrid Ritter Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:16
U11-08
(Block 2 U11)
1-38
Finished
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Loke Atterhagen Söderhamns Judoklubb Won by Decision - 02:00
U11-14
(Block 2 U11)
2-31
Finished
Theodor Falkelius
Uppsala judoklubb
Melker Forssell Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:24
U11-14
(Block 2 U11)
2-32
Finished
Ksenija Cernova
Knivsta Judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:49
U11-08
(Block 2 U11)
1-39
Finished
Wilhelm Lönnedahl
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Vigor Odenbrandt Tyresö Judoklubb
U11-05
(Block 2 U11)
2-27
Finished
Edvin Lannersund
Solna Judoklubb
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:12
U11-15
(Block 2 U11)
1-40
Finished
Betool Abed
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Wazari - 02:00
Lykke Lundquist Uppsala judoklubb
U11-15
(Block 2 U11)
1-41
Finished
Alva Brandberg
Uppsala judoklubb
Anakin Borndalen Knivsta Judoklubb Won by Decision - 02:00
U11-05
(Block 2 U11)
2-28
Finished
Melina Dimocas Wallencreutz
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Decision - 02:00
Estrid Ritter Uppsala judoklubb
U11-14
(Block 2 U11)
2-33
Finished
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:11
Ksenija Cernova Knivsta Judoklubb
U11-14
(Block 2 U11)
2-34
Finished
Theodor Falkelius
Uppsala judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 01:23
U11-15
(Block 2 U11)
1-42
Finished
Alva Brandberg
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:55
Lykke Lundquist Uppsala judoklubb