Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-24
Terminé
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:23
Jenna Cederberg Persson Tyresö Judoklubb
FU15 / FU15 / -44 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-26
Terminé
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Gagné par Ippon - 00:32
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-9
Terminé
Lukas Riström
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 03:34
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
HU21 / HU21 / -66 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-33
Terminé
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Ashot Manukyan Bollnäs judoklubb Gagné par Ippon - 03:53
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-27
Terminé
Linus Liljequist
Oxelösunds Judoklubb
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb Gagné par Ippon - 00:22
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-9
Terminé
Johannes Fernström Al Maqdasi
Bollnäs judoklubb
Gagné par Ippon - 00:10
Vincent Ulander Sigtuna Budoklubb
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-17
Terminé
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Gagné par Ippon - 01:26
Tilda Svensson Uppsala judoklubb
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-17
Terminé
Lex Wallgren
Söderhamns Judoklubb
Louis Giorgi IK Södra Gagné par Ippon - 00:11
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-28
Terminé
Zeke Blom
Uppsala Norra Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:29
Isidor Eliasson Gävle Judo Club
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-10
Terminé
Kim Aspelin
IK Södra
Alexander Norberg IK Södra Gagné par Wazari - 04:00
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-18
Terminé
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:51
Emma Ilyushyna IK Södra
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-11
Terminé
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:23
Samuel Hoflin IK Södra
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-19
Terminé
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:51
Alexander Soma Södertälje Judoklubb
PU15 / PU15 / -38 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-21
Terminé
Egon Hägg
Saltsjö JK
Gagné par Ippon - 01:29
Alvin Vestin IK Södra
HU21 / HU21 / -66 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-36
Terminé
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Tobias Axelsson IK Södra Gagné par Ippon - 06:53
PU15 / PU15 / -66 kg
Flyttas ev till -73
—
(Block 3: U15 & U21)
T4-3
Terminé
Makar Malytskiy
Saltsjö JK
Gagné par Ippon - 00:15
Vidar Malmsten Vallentuna Judo
PU15 / PU15 / -38 kg
(Block 3: U15 & U21)
Terminé
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb Gagné par forfait
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-30
Terminé
Platon Sacharov
Stockholms Judoklubb
Nils Pedersen Solna Judoklubb Gagné par Ippon - 01:56
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T4-8
Terminé
Jack Schönemann
Stockholms Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:11
Hektor Brunner IK Södra
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-12
Terminé
Alexander Norberg
IK Södra
Simon Persson Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:20
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-21
Terminé
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Simon Novakovic IK Södra Gagné par Ippon - 00:37
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T4-9
Terminé
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:21
Lo Håberg Söderhamns Judoklubb
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-10
Terminé
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 02:46
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-25
Terminé
Ida Milton
Solna Judoklubb
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 00:44
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-22
Terminé
Filip Hoflin
IK Södra
Lex Wallgren Söderhamns Judoklubb Gagné par Ippon - 00:45
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-29
Terminé
Isidor Eliasson
Gävle Judo Club
Gagné par Ippon - 00:37
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
FU15 / FU15 / +63 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-40
Terminé
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Gagné par Ippon - 00:07
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-11
Terminé
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:21
Milo Forssell IK Södra
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-26
Terminé
Astrid Mattsson
Ålands judoklubb
Laleh Vikström Uppsala judoklubb Gagné par Ippon - 01:41
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-23
Terminé
Louis Giorgi
IK Södra
Maxim Bezobrazov Söderhamns Judoklubb Gagné par Ippon - 01:02
HU21 / HU21 / -66 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-34
Terminé
Ashot Manukyan
Bollnäs judoklubb
Lechao Mosesson IK Södra Gagné par Ippon - 00:30
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-32
Terminé
Platon Sacharov
Stockholms Judoklubb
Zeke Blom Uppsala Norra Judoklubb Gagné par Ippon - 01:31