Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-24
Закінчено
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Jenna Cederberg Persson Tyresö Judoklubb
FU15 / FU15 / -44 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-26
Закінчено
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:32
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-9
Закінчено
Lukas Riström
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 03:34
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
HU21 / HU21 / -66 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-33
Закінчено
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Ashot Manukyan Bollnäs judoklubb Won by Ippon - 03:53
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-27
Закінчено
Linus Liljequist
Oxelösunds Judoklubb
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:22
PU15 / PU15 / -60 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-9
Закінчено
Johannes Fernström Al Maqdasi
Bollnäs judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Vincent Ulander Sigtuna Budoklubb
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-17
Закінчено
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:26
Tilda Svensson Uppsala judoklubb
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-17
Закінчено
Lex Wallgren
Söderhamns Judoklubb
Louis Giorgi IK Södra Won by Ippon - 00:11
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-28
Закінчено
Zeke Blom
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 01:29
Isidor Eliasson Gävle Judo Club
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-10
Закінчено
Kim Aspelin
IK Södra
Alexander Norberg IK Södra Won by Wazari - 04:00
FU15 / FU15 / -57 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-18
Закінчено
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:51
Emma Ilyushyna IK Södra
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-11
Закінчено
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Samuel Hoflin IK Södra
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-19
Закінчено
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:51
Alexander Soma Södertälje Judoklubb
PU15 / PU15 / -38 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-21
Закінчено
Egon Hägg
Saltsjö JK
Won by Ippon - 01:29
Alvin Vestin IK Södra
HU21 / HU21 / -66 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-36
Закінчено
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Tobias Axelsson IK Södra Won by Ippon - 06:53
PU15 / PU15 / -66 kg
Flyttas ev till -73
—
(Block 3: U15 & U21)
T4-3
Закінчено
Makar Malytskiy
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:15
Vidar Malmsten Vallentuna Judo
PU15 / PU15 / -38 kg
(Block 3: U15 & U21)
Закінчено
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb Won by Walkover
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-30
Закінчено
Platon Sacharov
Stockholms Judoklubb
Nils Pedersen Solna Judoklubb Won by Ippon - 01:56
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T4-8
Закінчено
Jack Schönemann
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:11
Hektor Brunner IK Södra
HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-12
Закінчено
Alexander Norberg
IK Södra
Simon Persson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:20
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-21
Закінчено
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Simon Novakovic IK Södra Won by Ippon - 00:37
PU15 / PU15 / -50 kg
(Block 3: U15 & U21)
T4-9
Закінчено
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:21
Lo Håberg Söderhamns Judoklubb
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-10
Закінчено
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 02:46
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-25
Закінчено
Ida Milton
Solna Judoklubb
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:44
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-22
Закінчено
Filip Hoflin
IK Södra
Lex Wallgren Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:45
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-29
Закінчено
Isidor Eliasson
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:37
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
FU15 / FU15 / +63 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-40
Закінчено
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Won by Ippon - 00:07
PU15 / PU15 / -46 kg
(Block 3: U15 & U21)
T1-11
Закінчено
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Milo Forssell IK Södra
FU15 / FU15 / -48 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-26
Закінчено
Astrid Mattsson
Ålands judoklubb
Laleh Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:41
PU15 / PU15 / -55 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-23
Закінчено
Louis Giorgi
IK Södra
Maxim Bezobrazov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 01:02
HU21 / HU21 / -66 kg
(Block 3: U15 & U21)
T2-34
Закінчено
Ashot Manukyan
Bollnäs judoklubb
Lechao Mosesson IK Södra Won by Ippon - 00:30
PU15 / PU15 / +73 kg
(Block 3: U15 & U21)
T3-32
Закінчено
Platon Sacharov
Stockholms Judoklubb
Zeke Blom Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 01:31