Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
F13-2
(U13)
1-1
Terminé
Selma Wahlström
IK Södra
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Gagné par Ippon - 00:37
F13-1
(U13)
4-1
Terminé
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:18
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb
F13-3
(U13)
2-1
Terminé
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Gagné par Ippon - 00:52
Evielle Nsundi IK Södra
F13-3
(U13)
2-2
Terminé
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Gagné par Ippon - 00:23
Fanny Granudd Landvetter Judoklubb
F13-4
(U13)
3-1
Terminé
Julia Eliasson
Gävle Judo Club
Emma Ilyushyna IK Södra Gagné par Ippon - 02:07
P13-5
(U13)
2-7
Terminé
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Amias Hjälle IK Södra Gagné par Ippon - 00:06
P13-5
(U13)
2-8
Terminé
Oscar Ökvist
Frövi Judo
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Gagné par Ippon - 00:40
F13-4
(U13)
3-2
Terminé
Märta Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb Gagné par Ippon - 00:13
F13-2
(U13)
1-2
Terminé
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Gagné par Wazari - 03:00
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
P13-2
(U13)
2-17
Terminé
Felix Widing
IK Södra
Gagné par Ippon - 00:39
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
F13-1
(U13)
4-2
Terminé
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Gagné par Wazari - 03:00
Lisa Vestin IK Södra
P13-3
(U13)
3-7
Terminé
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 00:11
F13-5
(U13)
4-11
Terminé
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Gagné par Ippon - 01:32
Isabelle Voigt Frövi Judo
P13-2
(U13)
2-18
Terminé
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:12
Leo Van Den Bossche Stockholms Judoklubb
P13-3
(U13)
3-8
Terminé
Dimitrios Kapaniris
Uppsala Norra Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:24
Ludvig Lindegren Nacka Judoklubb
F13-5
(U13)
4-12
Terminé
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Gagné par Ippon - 02:12
P13-4
(U13)
3-14
Terminé
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:32
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb
P13-6
(U13)
1-6
Terminé
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Benjamin Lodhi Frövi Judo Gagné par Ippon - 02:36
P13-4
(U13)
3-15
Terminé
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Asadullah Sultanov TVKF Gagné par Ippon - 00:27
F13-3
(U13)
2-3
Terminé
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Evielle Nsundi IK Södra Gagné par Ippon - 00:48
P13-1
(U13)
4-17
Terminé
Ruben Gälman
Frövi Judo
Egon Hägg Saltsjö JK Gagné par Ippon - 00:58
F13-3
(U13)
2-4
Terminé
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Gagné par Ippon - 00:10
F13-4
(U13)
3-3
Terminé
Julia Eliasson
Gävle Judo Club
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb Gagné par Ippon - 01:57
F13-1
(U13)
4-8
Terminé
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:45
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
P13-5
(U13)
2-9
Terminé
Amias Hjälle
IK Södra
Gagné par Ippon - 00:42
Liam Lundberg Oxelösunds Judoklubb
P13-5
(U13)
2-10
Terminé
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:55
Stig Neyland Uppsala Norra Judoklubb
F13-1
(U13)
4-6
Terminé
Lisa Vestin
IK Södra
Gagné par Ippon - 01:07
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
P13-6
(U13)
1-7
Terminé
Zakaria Kassem
Uppsala Norra Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Gagné par Wazari - 02:09
P13-2
(U13)
2-19
Terminé
Felix Widing
IK Södra
Gagné par Ippon - 01:00
Leo Van Den Bossche Stockholms Judoklubb
P13-7
(U13)
1-16
Terminé
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:31
Henning Nord IK Södra
P13-2
(U13)
2-20
Terminé
Sixten Jansson
Högdalens Judoklubb
Mohammad Faris Jönköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:31
P13-1
(U13)
4-18
Terminé
Samir Usmonov
Täby Judo
Gagné par Ippon - 01:28
Eric Öberg Nacka Judoklubb