Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
F13-2
(U13)
1-1
완료됨
Selma Wahlström
IK Södra
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:37
F13-1
(U13)
4-1
완료됨
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:18
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb
F13-3
(U13)
2-1
완료됨
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:52
Evielle Nsundi IK Södra
F13-3
(U13)
2-2
완료됨
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Fanny Granudd Landvetter Judoklubb
F13-4
(U13)
3-1
완료됨
Julia Eliasson
Gävle Judo Club
Emma Ilyushyna IK Södra Won by Ippon - 02:07
P13-5
(U13)
2-7
완료됨
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Amias Hjälle IK Södra Won by Ippon - 00:06
P13-5
(U13)
2-8
완료됨
Oscar Ökvist
Frövi Judo
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:40
F13-4
(U13)
3-2
완료됨
Märta Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:13
F13-2
(U13)
1-2
완료됨
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
P13-2
(U13)
2-17
완료됨
Felix Widing
IK Södra
Won by Ippon - 00:39
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
F13-1
(U13)
4-2
완료됨
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Lisa Vestin IK Södra
P13-3
(U13)
3-7
완료됨
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:11
F13-5
(U13)
4-11
완료됨
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 01:32
Isabelle Voigt Frövi Judo
P13-2
(U13)
2-18
완료됨
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:12
Leo Van Den Bossche Stockholms Judoklubb
P13-3
(U13)
3-8
완료됨
Dimitrios Kapaniris
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:24
Ludvig Lindegren Nacka Judoklubb
F13-5
(U13)
4-12
완료됨
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:12
P13-4
(U13)
3-14
완료됨
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:32
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb
P13-6
(U13)
1-6
완료됨
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Benjamin Lodhi Frövi Judo Won by Ippon - 02:36
P13-4
(U13)
3-15
완료됨
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Asadullah Sultanov TVKF Won by Ippon - 00:27
F13-3
(U13)
2-3
완료됨
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Evielle Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:48
P13-1
(U13)
4-17
완료됨
Ruben Gälman
Frövi Judo
Egon Hägg Saltsjö JK Won by Ippon - 00:58
F13-3
(U13)
2-4
완료됨
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:10
F13-4
(U13)
3-3
완료됨
Julia Eliasson
Gävle Judo Club
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:57
F13-1
(U13)
4-8
완료됨
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 02:45
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
P13-5
(U13)
2-9
완료됨
Amias Hjälle
IK Södra
Won by Ippon - 00:42
Liam Lundberg Oxelösunds Judoklubb
P13-5
(U13)
2-10
완료됨
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 00:55
Stig Neyland Uppsala Norra Judoklubb
F13-1
(U13)
4-6
완료됨
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 01:07
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
P13-6
(U13)
1-7
완료됨
Zakaria Kassem
Uppsala Norra Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Won by Wazari - 02:09
P13-2
(U13)
2-19
완료됨
Felix Widing
IK Södra
Won by Ippon - 01:00
Leo Van Den Bossche Stockholms Judoklubb
P13-7
(U13)
1-16
완료됨
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:31
Henning Nord IK Södra
P13-2
(U13)
2-20
완료됨
Sixten Jansson
Högdalens Judoklubb
Mohammad Faris Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:31
P13-1
(U13)
4-18
완료됨
Samir Usmonov
Täby Judo
Won by Ippon - 01:28
Eric Öberg Nacka Judoklubb