Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-34
Terminé
Lukas Mitrovic
Takedown JC
Olle Hermodsson Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 02:20
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-21
Terminé
Dominik Kroll
Budo Club Vorpommern
Noa Laudams Trollhättans JK Gagné par Ippon - 01:54
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-23
Terminé
Alva Larsson
Trollhättans JK
Sandra Mitrovic Takedown JC Gagné par Ippon - 05:53
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-24
Terminé
Masha Bereza
Frövi Judo
Jenny Jönsson Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 00:56
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-19
Terminé
Lucas Stark
Staffanstorps JK
Viggo Granberg Aktiv Judo Gagné par Ippon - 00:19
FU18 / FU18 / -70 kg
(U18 & Senior)
T2-26
Terminé
Jasmin Falk
Judo Verein Jarmen
Gagné par Wazari - 04:29
Elvira Skoglund Frövi Judo
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-27
Terminé
Mira Kördel
Trollhättans JK
Gagné par Ippon - 04:00
Tea Mitrovic Takedown JC
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-20
Terminé
Noah Mahnke
Budo Club Vorpommern
Alexander Norberg IK Södra Gagné par Wazari - 04:00
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-34
Terminé
Hannes Päplow
KSV Grimmen
Gagné par Ippon - 00:47
Oleh Bodnar SKV Müritz
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-28
Terminé
Maria Lehnert
USC Magdeburg
Gagné par Ippon - 03:13
Molly Steer Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-35
Terminé
Emil Jabiyev
Lugi Judo
Gagné par Ippon - 00:15
John Wikar Helsingborgs Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-25
Terminé
Erik Rosenkrans
IK Södra
Gagné par Ippon - 00:50
Neo Andersson Vara Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-26
Terminé
Tobias Metz
KSV Grimmen
Viktor Bååthe IK Södra Gagné par Ippon - 01:04
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-42
Terminé
Hampus Arverus
Judoklubben Budo
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Gagné par Ippon - 01:09
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-29
Terminé
Milla Kolba
USC Magdeburg
Gagné par Ippon - 01:06
Elin Alsalim GAK Enighet Judo
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-43
Terminé
Noa Laudams
Trollhättans JK
Amgad Abu-Ramadan Helsingborgs Judoklubb Gagné par Ippon - 00:25
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-32
Terminé
Jonas Scheffler
SKV Müritz
Said Hasuna Judoklubben Budo Gagné par Ippon - 01:24
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-28
Terminé
Sandra Mitrovic
Takedown JC
Ingrid Komodowski Amager Judo Skole Gagné par Ippon - 02:02
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-31
Terminé
Aleksandr Iakimchuk
Alingsås Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:05
Lucas Stark Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-35
Terminé
Olle Hermodsson
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 00:14
Thure Henning Eggers SKV Müritz
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-37
Terminé
Hannes Päplow
KSV Grimmen
Gagné par Ippon - 01:22
Aaron Buck SKV Müritz
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-30
Terminé
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Gagné par Ippon - 05:15
Tora Altersten IK Södra
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-36
Terminé
Oleh Bodnar
SKV Müritz
Gagné par Ippon - 00:08
John Wikar Helsingborgs Judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-36
Terminé
Lukas Mitrovic
Takedown JC
Miljohn Maxlin Stockholms Judoklubb Gagné par Ippon - 02:27
Damer / Damer / -52 kg
(U18 & Senior)
T3-39
Terminé
Leonie Heilmann
USC Magdeburg
Gagné par Ippon - 00:42
Tilde Wåhlin Staffanstorps JK
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-32
Terminé
Sara Perisic
Staffanstorps JK
Ebba Strand Lugi Judo Gagné par Ippon - 01:09
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-48
Terminé
Marcus Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Gagné par Ippon - 02:06
Zain Alabeden Assane Sharba SKV Müritz
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-42
Terminé
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:11
Erik Rosenkrans IK Södra
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-27
Terminé
Jonas Scheffler
SKV Müritz
Lucas Stark Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 00:20
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-46
Terminé
Amgad Abu-Ramadan
Helsingborgs Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:18
Hampus Arverus Judoklubben Budo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-39
Terminé
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Daniel Andrasevic Halsnæs judo Gagné par Ippon - 01:47
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-43
Terminé
Kim Aspelin
IK Södra
Gagné par Ippon - 00:58
Viktor Bååthe IK Södra