Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-34
Gotowy
Lukas Mitrovic
Takedown JC
Olle Hermodsson Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 02:20
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-21
Gotowy
Dominik Kroll
Budo Club Vorpommern
Noa Laudams Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 01:54
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-23
Gotowy
Alva Larsson
Trollhättans JK
Sandra Mitrovic Takedown JC Wygrana przez Ippon - 05:53
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-24
Gotowy
Masha Bereza
Frövi Judo
Jenny Jönsson Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:56
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-19
Gotowy
Lucas Stark
Staffanstorps JK
Viggo Granberg Aktiv Judo Wygrana przez Ippon - 00:19
FU18 / FU18 / -70 kg
(U18 & Senior)
T2-26
Gotowy
Jasmin Falk
Judo Verein Jarmen
Wygrane przez Wazari - 04:29
Elvira Skoglund Frövi Judo
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-27
Gotowy
Mira Kördel
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 04:00
Tea Mitrovic Takedown JC
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-20
Gotowy
Noah Mahnke
Budo Club Vorpommern
Alexander Norberg IK Södra Wygrane przez Wazari - 04:00
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-34
Gotowy
Hannes Päplow
KSV Grimmen
Wygrana przez Ippon - 00:47
Oleh Bodnar SKV Müritz
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-28
Gotowy
Maria Lehnert
USC Magdeburg
Wygrana przez Ippon - 03:13
Molly Steer Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-35
Gotowy
Emil Jabiyev
Lugi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:15
John Wikar Helsingborgs Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-25
Gotowy
Erik Rosenkrans
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 00:50
Neo Andersson Vara Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-26
Gotowy
Tobias Metz
KSV Grimmen
Viktor Bååthe IK Södra Wygrana przez Ippon - 01:04
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-42
Gotowy
Hampus Arverus
Judoklubben Budo
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Wygrana przez Ippon - 01:09
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-29
Gotowy
Milla Kolba
USC Magdeburg
Wygrana przez Ippon - 01:06
Elin Alsalim GAK Enighet Judo
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-43
Gotowy
Noa Laudams
Trollhättans JK
Amgad Abu-Ramadan Helsingborgs Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:25
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-32
Gotowy
Jonas Scheffler
SKV Müritz
Said Hasuna Judoklubben Budo Wygrana przez Ippon - 01:24
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T4-28
Gotowy
Sandra Mitrovic
Takedown JC
Ingrid Komodowski Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 02:02
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-31
Gotowy
Aleksandr Iakimchuk
Alingsås Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:05
Lucas Stark Staffanstorps JK
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-35
Gotowy
Olle Hermodsson
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:14
Thure Henning Eggers SKV Müritz
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-37
Gotowy
Hannes Päplow
KSV Grimmen
Wygrana przez Ippon - 01:22
Aaron Buck SKV Müritz
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-30
Gotowy
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Wygrana przez Ippon - 05:15
Tora Altersten IK Södra
Herrar / Herrar / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-36
Gotowy
Oleh Bodnar
SKV Müritz
Wygrana przez Ippon - 00:08
John Wikar Helsingborgs Judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-36
Gotowy
Lukas Mitrovic
Takedown JC
Miljohn Maxlin Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:27
Damer / Damer / -52 kg
(U18 & Senior)
T3-39
Gotowy
Leonie Heilmann
USC Magdeburg
Wygrana przez Ippon - 00:42
Tilde Wåhlin Staffanstorps JK
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T2-32
Gotowy
Sara Perisic
Staffanstorps JK
Ebba Strand Lugi Judo Wygrana przez Ippon - 01:09
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-48
Gotowy
Marcus Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 02:06
Zain Alabeden Assane Sharba SKV Müritz
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-42
Gotowy
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:11
Erik Rosenkrans IK Södra
Herrar / Herrar / -73 kg
(U18 & Senior)
T3-27
Gotowy
Jonas Scheffler
SKV Müritz
Lucas Stark Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:20
Herrar / Herrar / -66 kg
(U18 & Senior)
T4-46
Gotowy
Amgad Abu-Ramadan
Helsingborgs Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:18
Hampus Arverus Judoklubben Budo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-39
Gotowy
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Daniel Andrasevic Halsnæs judo Wygrana przez Ippon - 01:47
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T3-43
Gotowy
Kim Aspelin
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 00:58
Viktor Bååthe IK Södra