Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-46
Terminé
Edvard Enget
BK-Judo
Hugo Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:31
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-56
Terminé
Liam Spruit
Amager Judo Skole
Gagné par Ippon - 01:13
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-57
Terminé
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Hugo Oiva Gagné par Wazari - 03:00
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-58
Terminé
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:18
Winner from
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-61
Terminé
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Joel Larsen Amager Judo Skole Gagné par Ippon - 02:28
BU15 / BU15 / +73 kg
(Block 1)
T3-51
Terminé
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Erik Rosenkrans IK Södra Gagné par Ippon - 02:17
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-53
Terminé
Henning Nord
IK Södra
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 00:09
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-57
Terminé
Marija Rasimenoka
JUDO CLUB SENSEI
Gagné par Ippon - 00:40
Heidi Holm-Glad Judo Arvika
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-54
Terminé
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole Gagné par Ippon - 00:38
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-59
Terminé
Hugo Oiva
Ali Hajiyev Frövi Judo Gagné par Ippon - 00:30
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-54
Terminé
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Gagné par Ippon - 01:08
Izabella Ghayada Staffanstorps JK
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-57
Terminé
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Cervinskis Bogdans Judo club CHALLENGE Gagné par Ippon - 00:10
GU15 / GU15 / -63kg
(Block 1)
T3-63
Terminé
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Gagné par Ippon - 00:12
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-60
Terminé
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
Nikita Rudins JUDO CLUB SENSEI Gagné par Ippon - 00:59
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-47
Terminé
Azel Vallier
Lugi Judo
Gagné par Ippon - 00:32
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-48
Terminé
Hugo Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Azel Vallier Lugi Judo Gagné par Ippon - 00:24
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-61
Terminé
Tits Kullo
Fudoshin
Fjodors Zalevskis JUDO CLUB SENSEI Gagné par Ippon - 02:42
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-58
Terminé
Liam Spruit
Amager Judo Skole
Glen Ferrier Clyde Judo Gagné par Ippon - 04:58
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-55
Terminé
Marija Rasimenoka
JUDO CLUB SENSEI
Gagné par Ippon - 02:40
Asal Traavik
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-62
Terminé
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Gilius Miciulevičius TRAKU KKSC Gagné par Ippon - 01:21
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-58
Terminé
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
Gagné par Ippon - 01:22
Heidi Holm-Glad Judo Arvika
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-59
Terminé
Glen Ferrier
Clyde Judo
Gagné par Ippon - 01:10
Valter Rikemanson Trollhättans JK
GU15 / GU15 / -63kg
(Block 1)
T3-64
Terminé
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Gagné par Ippon - 00:10
Izabella Brighenti Ekerö Judoklubb
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-56
Terminé
Asal Traavik
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Gagné par Ippon - 01:35
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-60
Terminé
Liam Spruit
Amager Judo Skole
Cervinskis Bogdans Judo club CHALLENGE Gagné par Ippon - 02:14
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-60
Terminé
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Asal Traavik Gagné par Ippon - 01:42
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-63
Terminé
Gilius Miciulevičius
TRAKU KKSC
Gagné par Ippon - 02:38
Joel Larsen Amager Judo Skole
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-61
Terminé
Marija Rasimenoka
JUDO CLUB SENSEI
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Gagné par Ippon - 03:14
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-64
Terminé
Cervinskis Bogdans
Judo club CHALLENGE
Gagné par Ippon - 01:29
Joel Larsen Amager Judo Skole
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-65
Terminé
Glen Ferrier
Clyde Judo
Gilius Miciulevičius TRAKU KKSC Gagné par Ippon - 02:39
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-66
Terminé
Cervinskis Bogdans
Judo club CHALLENGE
Gagné par Wazari - 03:11
Gilius Miciulevičius TRAKU KKSC
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-1
Terminé
August Ismiris
Amager Judo Skole
Gagné par Ippon - 00:31
Odin Espås Stenkløv Nidaros judoklubb