Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-46
Završeno
Edvard Enget
BK-Judo
Hugo Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:31
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-56
Završeno
Liam Spruit
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 01:13
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-57
Završeno
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Hugo Oiva Pobedio po Wazari - 03:00
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-58
Završeno
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:18
Winner from
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-61
Završeno
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Joel Larsen Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 02:28
BU15 / BU15 / +73 kg
(Block 1)
T3-51
Završeno
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Erik Rosenkrans IK Södra Pobedio po Ippon - 02:17
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-53
Završeno
Henning Nord
IK Södra
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Pobedio po Ippon - 00:09
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-57
Završeno
Marija Rasimenoka
JUDO CLUB SENSEI
Pobedio po Ippon - 00:40
Heidi Holm-Glad Judo Arvika
BU13 Group 3
(Block 1)
T2-54
Završeno
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Hugo Moltke-Leth Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 00:38
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-54
Završeno
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Pobedio po Ippon - 01:08
Izabella Ghayada Staffanstorps JK
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-57
Završeno
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Cervinskis Bogdans Judo club CHALLENGE Pobedio po Ippon - 00:10
GU15 / GU15 / -63kg
(Block 1)
T3-63
Završeno
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Pobedio po Ippon - 00:12
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-60
Završeno
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
Nikita Rudins JUDO CLUB SENSEI Pobedio po Ippon - 00:59
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-47
Završeno
Azel Vallier
Lugi Judo
Pobedio po Ippon - 00:32
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
BU15 / BU15 / -55 kg
(Block 1)
T3-48
Završeno
Hugo Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Azel Vallier Lugi Judo Pobedio po Ippon - 00:24
PU15 / PU15 / -66 kg
(Block 1)
T1-61
Završeno
Tits Kullo
Fudoshin
Fjodors Zalevskis JUDO CLUB SENSEI Pobedio po Ippon - 02:42
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-58
Završeno
Liam Spruit
Amager Judo Skole
Glen Ferrier Clyde Judo Pobedio po Ippon - 04:58
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-55
Završeno
Marija Rasimenoka
JUDO CLUB SENSEI
Pobedio po Ippon - 02:40
Asal Traavik
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-62
Završeno
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Gilius Miciulevičius TRAKU KKSC Pobedio po Ippon - 01:21
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-58
Završeno
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
Pobedio po Ippon - 01:22
Heidi Holm-Glad Judo Arvika
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-59
Završeno
Glen Ferrier
Clyde Judo
Pobedio po Ippon - 01:10
Valter Rikemanson Trollhättans JK
GU15 / GU15 / -63kg
(Block 1)
T3-64
Završeno
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Pobedio po Ippon - 00:10
Izabella Brighenti Ekerö Judoklubb
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-56
Završeno
Asal Traavik
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Pobedio po Ippon - 01:35
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-60
Završeno
Liam Spruit
Amager Judo Skole
Cervinskis Bogdans Judo club CHALLENGE Pobedio po Ippon - 02:14
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-60
Završeno
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Asal Traavik Pobedio po Ippon - 01:42
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-63
Završeno
Gilius Miciulevičius
TRAKU KKSC
Pobedio po Ippon - 02:38
Joel Larsen Amager Judo Skole
GU15 / GU15 / -52 kg
(Block 1)
T3-61
Završeno
Marija Rasimenoka
JUDO CLUB SENSEI
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Pobedio po Ippon - 03:14
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-64
Završeno
Cervinskis Bogdans
Judo club CHALLENGE
Pobedio po Ippon - 01:29
Joel Larsen Amager Judo Skole
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-65
Završeno
Glen Ferrier
Clyde Judo
Gilius Miciulevičius TRAKU KKSC Pobedio po Ippon - 02:39
BU13 Group 7
(Block 1)
T2-66
Završeno
Cervinskis Bogdans
Judo club CHALLENGE
Pobedio po Wazari - 03:11
Gilius Miciulevičius TRAKU KKSC
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-1
Završeno
August Ismiris
Amager Judo Skole
Pobedio po Ippon - 00:31
Odin Espås Stenkløv Nidaros judoklubb