Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
1
Finito
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Zoe Aunola IK Södra Won by Ippon - 02:09
PU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
1
Finito
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
4
Finito
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Emil Eriksson Knivsta Judoklubb
FU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
4
Finito
Greta Emmerling
SV Halle
Won by Ippon - 00:43
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb
PU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
2
Finito
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:29
FU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
2
Finito
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:25
FU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
5
Finito
Greta Emmerling
SV Halle
Won by Ippon - 00:07
Frida Orrbo Frövi Judo
FU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
3
Finito
Zoe Aunola
IK Södra
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:34
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
5
Finito
Alfred Enskär
Knivsta Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:09
PU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
3
Finito
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:40
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
6
Finito
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb
FU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
6
Finito
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:52
Frida Orrbo Frövi Judo
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
7
Finito
Emil Eriksson
Knivsta Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:15
PU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
10
Finito
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Won by Ippon - 00:28
Leo Van Den Bossche Stockholms Judoklubb
FU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
7
Finito
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:24
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
8
Finito
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:05
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
9
Finito
Emil Eriksson
Knivsta Judoklubb
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:48
FU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
8
Finito
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:11
Meja Peterson Frövi Judo
FU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
9
Finito
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:23
Meja Peterson Frövi Judo
PU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
11
Finito
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Won by Ippon - 00:23
Adrian Gälman Frövi Judo
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
13
Finito
Milo Clarke
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:24
Luka Vassena Stockholms Judoklubb
PU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
12
Finito
Leo Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:53
Adrian Gälman Frövi Judo
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
14
Finito
Osman Pashayev
Milan Verstraeten JC Samourai Won by Ippon - 00:18
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
15
Finito
Milo Clarke
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:46
Osman Pashayev
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
16
Finito
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Milan Verstraeten JC Samourai Won by Ippon - 00:21
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
17
Finito
Milo Clarke
Frövi Judo
Milan Verstraeten JC Samourai Won by Ippon - 00:25
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
18
Finito
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Osman Pashayev
FU13 GRP01
(Eriksdalshallen)
10
Finito
Heidi Holm/Glad
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:15
PU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
19
Finito
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:41
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
PU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
21
Finito
Ian Åkerman
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:07
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
FU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
13
Finito
Hilma Wiik
Skövde JK
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 02:01
PU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
20
Finito
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb