Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
1
Ferdig
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Zoe Aunola IK Södra Seier på Ippon - 02:09
PU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
1
Ferdig
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Seier på Ippon
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
4
Ferdig
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Seier på Ippon - 01:21
Emil Eriksson Knivsta Judoklubb
FU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
4
Ferdig
Greta Emmerling
SV Halle
Seier på Ippon - 00:43
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb
PU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
2
Ferdig
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 01:29
FU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
2
Ferdig
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Seier på Ippon - 00:25
FU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
5
Ferdig
Greta Emmerling
SV Halle
Seier på Ippon - 00:07
Frida Orrbo Frövi Judo
FU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
3
Ferdig
Zoe Aunola
IK Södra
Amanda Amiryosefi Landvetter Judoklubb Seier på Ippon - 01:34
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
5
Ferdig
Alfred Enskär
Knivsta Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 00:09
PU11 GRP01
(Eriksdalshallen)
3
Ferdig
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 00:40
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
6
Ferdig
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Seier på Ippon - 00:06
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb
FU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
6
Ferdig
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Seier på Ippon - 00:52
Frida Orrbo Frövi Judo
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
7
Ferdig
Emil Eriksson
Knivsta Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 00:15
PU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
10
Ferdig
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Seier på Ippon - 00:28
Leo Van Den Bossche Stockholms Judoklubb
FU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
7
Ferdig
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Seier på Ippon - 01:24
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
8
Ferdig
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 00:05
PU11 GRP02
(Eriksdalshallen)
9
Ferdig
Emil Eriksson
Knivsta Judoklubb
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 01:48
FU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
8
Ferdig
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Seier på Ippon - 00:11
Meja Peterson Frövi Judo
FU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
9
Ferdig
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Seier på Ippon - 02:23
Meja Peterson Frövi Judo
PU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
11
Ferdig
Kalle Riemer
KSV Esslingen
Seier på Ippon - 00:23
Adrian Gälman Frövi Judo
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
13
Ferdig
Milo Clarke
Frövi Judo
Seier på Ippon - 01:24
Luka Vassena Stockholms Judoklubb
PU11 GRP03
(Eriksdalshallen)
12
Ferdig
Leo Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Seier på Ippon - 00:53
Adrian Gälman Frövi Judo
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
14
Ferdig
Osman Pashayev
Milan Verstraeten JC Samourai Seier på Ippon - 00:18
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
15
Ferdig
Milo Clarke
Frövi Judo
Seier på Ippon - 01:46
Osman Pashayev
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
16
Ferdig
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Milan Verstraeten JC Samourai Seier på Ippon - 00:21
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
17
Ferdig
Milo Clarke
Frövi Judo
Milan Verstraeten JC Samourai Seier på Ippon - 00:25
PU11 GRP04
(Eriksdalshallen)
18
Ferdig
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Seier på Wazari - 03:00
Osman Pashayev
FU13 GRP01
(Eriksdalshallen)
10
Ferdig
Heidi Holm/Glad
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Seier på Ippon - 00:15
PU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
19
Ferdig
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Seier på Ippon - 00:41
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb
PU13 GRP03
(Eriksdalshallen)
21
Ferdig
Ian Åkerman
Lugi Judo
Seier på Ippon - 00:07
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
FU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
13
Ferdig
Hilma Wiik
Skövde JK
Bianca Nordlund Frövi Judo Seier på Ippon - 02:01
PU13 GRP02
(Eriksdalshallen)
20
Ferdig
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
Seier på Ippon - 00:59
Vide Pettersson Knivsta Judoklubb