Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T228
Finito
Felicia Kåberg Lyckäng
Uddevalla Judo
Hilma Wiik Skövde JK Won by Ippon - 00:42
PU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T233
Finito
Theo Ivarsson
Falkenbergs Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T349
Finito
Kevin Skantz
Won by Ippon - 00:29
Mikael Thorén Judoklubben Budo
PU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T234
Finito
Tage Gunnarsson
Falkenbergs Judoklubb
Won by Wazari - 00:37
Oliver Rutland Lilla Edets JK
PU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T354
Finito
Wilmer Darholm
Aktiv Judo
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 01:22
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T363
Finito
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Wazari - 03:00
PU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T355
Finito
Cevin Halvarsson
Won by Ippon - 00:51
Lars Zetterberg Falkenbergs Judoklubb
FU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T239
Finito
Thea Altenius
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:24
Stina Bengths Uddevalla Judo
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T364
Finito
Hedvig Helg
Skövde JK
Moa Westerberg Stenungsunds JK Won by Ippon - 00:36
FU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T240
Finito
Hilda Eriksson
Skövde JK
Natalie Gräsman Lindome JK Won by Ippon - 00:14
PU13 #9
((Byt till tävlingsnamn))
T243
Finito
Melwin Skiba Wedholm
Skövde JK
Vilgot Norberg Borås JK Won by Ippon - 00:53
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T365
Finito
Jette Peters
Skövde JK
Won by Wazari - 02:34
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T133
Finito
Malte Voigt
Judoklubben Budo
Malte Nurmi Borås JK Won by Ippon - 00:06
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T134
Finito
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:30
Hugo Fors Stenungsunds JK
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T135
Finito
Malte Voigt
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:36
Hugo Fors Stenungsunds JK
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T136
Finito
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Malte Nurmi Borås JK Won by Wazari - 03:00
PU18 / PU18 / -50 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T366
Finito
Feri Jalali
Borås JK
Won by Ippon - 00:15
Felicia Raupach Skövde JK
PU15 / PU15 / -55 kg
((Byt till tävlingsnamn))
FU15 / FU15 / -63kg
((Byt till tävlingsnamn))
T137
Finito
Patrycja Lupina
Skövde JK
Won by Ippon - 01:29
Märta Bylund Göteborgs Judoklubb
FU15 / FU15 / -48 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T244
Finito
Ellen Chitsaz Lyon
Göteborgs Judoklubb
Emma Peters Skövde JK Won by Ippon - 00:40
Herrar / Herrar / -90 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T246
Finito
Jonas Wellme
Uddevalla Judo
Jens Almgren Larsen Uddevalla Judo Won by Ippon - 00:22
Damer / Damer / +78 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T370
Finito
Boel Dittmer
Västbo Judoklubb
Linda Johansson Västbo Judoklubb Won by Ippon - 01:15
PU15 / PU15 / -38 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T140
Finito
Anton Maksinen
Borås JK
Won by Wazari - 03:00
Leo Rodin Lindome JK
Herrar / Herrar / -90 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T247
Finito
Sindre Hoel
Skövde JK
Petri Kuirinlahti Trollhättans JK Won by Ippon - 00:12
PU18 / PU18 / -73 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T252
Finito
Alex Olsson
Korpehôla Judoklubb
Eric Thörngren Borås JK Won by Ippon - 00:07
PU18 / PU18 / -60 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T373
Finito
Melvin Karlsson
Kungshamns if
Zander Ralevski Judoklubben Budo Won by Wazari - 04:00
FU15 / FU15 / -48 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T245
Finito
Ellen Chitsaz Lyon
Göteborgs Judoklubb
Emma Peters Skövde JK Won by Wazari - 03:00
Herrar / Herrar / -73 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T142
Finito
Muhammad Nart Ghazi
Västbo Judoklubb
Won by Ippon - 01:23
Dennis Rikemanson Trollhättans JK
Herrar / Herrar / +100 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T144
Finito
Leon Piiroinen
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:11
Thomas Svensson Färgelanda Judoklubb
Herrar / Herrar / -90 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T248
Finito
Jonas Wellme
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 03:32
Sindre Hoel Skövde JK
PU18 / PU18 / -50 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T367
Finito
Feri Jalali
Borås JK
Won by Ippon - 01:10
Felicia Raupach Skövde JK
FU15 / FU15 / -63kg
((Byt till tävlingsnamn))
T138
Finito
Patrycja Lupina
Skövde JK
Won by Ippon - 01:37
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF