Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T228
Färdig
Felicia Kåberg Lyckäng
Uddevalla Judo
Hilma Wiik Skövde JK Vann via Ippon - 00:42
PU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T233
Färdig
Theo Ivarsson
Falkenbergs Judoklubb
Vann via Ippon - 00:27
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T349
Färdig
Kevin Skantz
Vann via Ippon - 00:29
Mikael Thorén Judoklubben Budo
PU13 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T234
Färdig
Tage Gunnarsson
Falkenbergs Judoklubb
Vann på Wazari - 00:37
Oliver Rutland Lilla Edets JK
PU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T354
Färdig
Wilmer Darholm
Aktiv Judo
Tage Rikemanson Trollhättans JK Vann via Ippon - 01:22
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T363
Färdig
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Nova Backlund IK Västra Mölndal Vann på Wazari - 03:00
PU13 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T355
Färdig
Cevin Halvarsson
Vann via Ippon - 00:51
Lars Zetterberg Falkenbergs Judoklubb
FU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T239
Färdig
Thea Altenius
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 00:24
Stina Bengths Uddevalla Judo
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T364
Färdig
Hedvig Helg
Skövde JK
Moa Westerberg Stenungsunds JK Vann via Ippon - 00:36
FU13 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T240
Färdig
Hilda Eriksson
Skövde JK
Natalie Gräsman Lindome JK Vann via Ippon - 00:14
PU13 #9
((Byt till tävlingsnamn))
T243
Färdig
Melwin Skiba Wedholm
Skövde JK
Vilgot Norberg Borås JK Vann via Ippon - 00:53
FU13 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T365
Färdig
Jette Peters
Skövde JK
Vann på Wazari - 02:34
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T133
Färdig
Malte Voigt
Judoklubben Budo
Malte Nurmi Borås JK Vann via Ippon - 00:06
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T134
Färdig
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 00:30
Hugo Fors Stenungsunds JK
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T135
Färdig
Malte Voigt
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 01:36
Hugo Fors Stenungsunds JK
PU13 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T136
Färdig
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Malte Nurmi Borås JK Vann på Wazari - 03:00
PU18 / PU18 / -50 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T366
Färdig
Feri Jalali
Borås JK
Vann via Ippon - 00:15
Felicia Raupach Skövde JK
PU15 / PU15 / -55 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T368
Färdig
Oliwer Wijk
Vann via Ippon - 01:40
Sten Nurmi Borås JK
FU15 / FU15 / -63kg
((Byt till tävlingsnamn))
T137
Färdig
Patrycja Lupina
Skövde JK
Vann via Ippon - 01:29
Märta Bylund Göteborgs Judoklubb
FU15 / FU15 / -48 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T244
Färdig
Ellen Chitsaz Lyon
Göteborgs Judoklubb
Emma Peters Skövde JK Vann via Ippon - 00:40
Herrar / Herrar / -90 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T246
Färdig
Jonas Wellme
Uddevalla Judo
Jens Almgren Larsen Uddevalla Judo Vann via Ippon - 00:22
Damer / Damer / +78 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T370
Färdig
Boel Dittmer
Västbo Judoklubb
Linda Johansson Västbo Judoklubb Vann via Ippon - 01:15
PU15 / PU15 / -38 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T140
Färdig
Anton Maksinen
Borås JK
Vann på Wazari - 03:00
Leo Rodin Lindome JK
Herrar / Herrar / -90 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T247
Färdig
Sindre Hoel
Skövde JK
Petri Kuirinlahti Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:12
PU18 / PU18 / -73 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T252
Färdig
Alex Olsson
Korpehôla Judoklubb
Eric Thörngren Borås JK Vann via Ippon - 00:07
PU18 / PU18 / -60 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T373
Färdig
Melvin Karlsson
Kungshamns if
Zander Ralevski Judoklubben Budo Vann på Wazari - 04:00
FU15 / FU15 / -48 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T245
Färdig
Ellen Chitsaz Lyon
Göteborgs Judoklubb
Emma Peters Skövde JK Vann på Wazari - 03:00
Herrar / Herrar / -73 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T142
Färdig
Muhammad Nart Ghazi
Västbo Judoklubb
Vann via Ippon - 01:23
Dennis Rikemanson Trollhättans JK
Herrar / Herrar / +100 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T144
Färdig
Leon Piiroinen
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 01:11
Thomas Svensson Färgelanda Judoklubb
Herrar / Herrar / -90 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T248
Färdig
Jonas Wellme
Uddevalla Judo
Vann via Ippon - 03:32
Sindre Hoel Skövde JK
PU18 / PU18 / -50 kg
((Byt till tävlingsnamn))
T367
Färdig
Feri Jalali
Borås JK
Vann via Ippon - 01:10
Felicia Raupach Skövde JK
FU15 / FU15 / -63kg
((Byt till tävlingsnamn))
T138
Färdig
Patrycja Lupina
Skövde JK
Vann via Ippon - 01:37
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF