Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU11 GRP 2
(Temp matta 1)
Finito
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Lena Izdebska Trollhättans JK Won by Ippon - 00:59
PU11 GRP 3
(Temp matta 1)
1-1
Finito
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:42
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
FU11 GRP 2
(Temp matta 1)
Finito
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Lena Izdebska Trollhättans JK Won by Wazari - 02:00
PU11 GRP 3
(Temp matta 1)
1-2
Finito
Charlie Francke
Kroppefjälls IF
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:32
FU11 GRP 1
(Temp matta 1)
1-3
Finito
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:12
Clara Andersson Carreman Göteborgs Judoklubb
PU11 GRP 1
(Temp matta 1)
1-5
Finito
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Wazari - 02:00
Bertil Rikemanson
PU11 GRP 2
(Temp matta 1)
1-6
Finito
Viggo Martinsson
Göteborgs Judoklubb
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Wazari - 00:14
PU11 GRP 3
(Temp matta 1)
1-7
Finito
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:46
Charlie Francke Kroppefjälls IF
PU11 GRP 3
(Temp matta 1)
1-8
Finito
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:31
FU11 GRP 1
(Temp matta 1)
1-9
Finito
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:32
PU11 GRP 1
(Temp matta 1)
1-11
Finito
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Bertil Rikemanson Won by Decision - 01:02
PU11 GRP 2
(Temp matta 1)
1-12
Finito
Viggo Martinsson
Göteborgs Judoklubb
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Wazari - 02:00
PU11 GRP 3
(Temp matta 1)
1-13
Finito
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Decision - 01:01
Tage Rikemanson Trollhättans JK
PU11 GRP 3
(Temp matta 1)
1-14
Finito
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Charlie Francke Kroppefjälls IF Won by Ippon
FU11 GRP 1
(Temp matta 1)
1-15
Finito
Clara Andersson Carreman
Göteborgs Judoklubb
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:19
PU11 GRP 1
(Temp matta 1)
1-17
Finito
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Bertil Rikemanson Won by Ippon - 00:57
PU11 GRP 2
(Temp matta 1)
1-18
Finito
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:25
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU18 GRP 1
(Temp matta 1)
1-19
Finito
Wille Dahlgren
Stenungsunds JK
Noa Laudams Trollhättans JK Won by Wazari - 03:00
FU13 GRP 1
(Temp matta 1)
1-20
Finito
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:35
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
FU13 GRP 1
(Temp matta 1)
1-21
Finito
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:25
PU18 GRP 1
(Temp matta 1)
1-22
Finito
Wille Dahlgren
Stenungsunds JK
Noa Laudams Trollhättans JK Won by Wazari - 03:00
FU13 GRP 1
(Temp matta 1)
1-24
Finito
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:52
Moa Westerberg Stenungsunds JK
FU13 GRP 1
(Temp matta 1)
1-25
Finito
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 03:00
FU13 GRP 1
(Temp matta 1)
1-26
Finito
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:06
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF
FU13 GRP 1
(Temp matta 1)
1-27
Finito
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 02:28
Moa Westerberg Stenungsunds JK