Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-17
終了
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:12
Theo Nordkvist Judo Club Sundsvall
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-21
終了
Lukas Riström
Oxelösunds Judoklubb
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:12
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-15
終了
Elnaz Mohammadi
Meido-Kan ry
Won by Ippon - 01:56
Märta Ribbing Uppsala judoklubb
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-9
終了
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 03:48
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-9
終了
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Lechao Mosesson IK Södra Won by Ippon - 02:57
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-9
終了
Karalina Hryshkevich
UKS JUNIOR LIPNO
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:09
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-16
終了
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:00
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
HU21 / HU21 / -66 kg
(U15 & U21)
T3-14
終了
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Noa Laudams Trollhättans JK Won by Ippon - 01:16
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-10
終了
Frans Liljenroth
Frövi Judo
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Wazari - 03:24
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-23
終了
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Zuzanna Cieślak GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 02:25
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15 & U21)
T4-24
終了
Elton Lundh
Saltsjö JK
Won by Hansokumake - 05:06
Anton Maksinen Borås JK
HU21 / HU21 / -66 kg
(U15 & U21)
T3-15
終了
Beiron Banffy
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 02:06
Theo Kristoffersson Lugi Judo
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-19
終了
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:21
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-18
終了
Maxim Onopriienko
Meido-Kan ry
Won by Ippon - 01:02
Sam Cohen Knivsta Judoklubb
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-18
終了
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:43
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-18
終了
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 01:08
Theo Nordkvist Judo Club Sundsvall
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-23
終了
Simon Tengroth
Nacka Judoklubb
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:27
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-19
終了
Piotr Nowak
UKS JUNIOR LIPNO
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:46
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-29
終了
Axel Westberg
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:51
Wojtek Bogdanski Lugi Judo
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-20
終了
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 03:00
Elnaz Mohammadi Meido-Kan ry
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-21
終了
Lukas Klein
Köpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:36
Wilmer Mattsson Trollhättans JK
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-11
終了
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Wazari - 03:09
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-34
終了
Dennis Eriksson
TVKF
Won by Ippon - 02:03
Neo Andersson Vara Judoklubb
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-24
終了
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Wazari
Marta Ziora GKS Czarni Bytom
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-12
終了
Anthony Eklund
Jönköpings Judoklubb
Frans Liljenroth Frövi Judo Won by Ippon - 02:29
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-25
終了
Oona Talassaari
Meido-Kan ry
Anna Kogut GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 00:14
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-35
終了
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 01:09
Said Hasuna Judoklubben Budo
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-22
終了
Karim Hajiyev
Frövi Judo
Dominik Kuchna GKS Czarni Bytom Won by Hansokumake - 04:57
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-26
終了
Jenna Cederberg Persson
Tyresö Judoklubb
Laleh Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:10
HU21 / HU21 / -90 kg
(U15 & U21)
T3-40
終了
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Jovan Mićić Judo Club Džuns Won by Ippon - 00:20
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-24
終了
Rasmus Linder
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:26
Simon Persson Judo Club Sundsvall
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-27
終了
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Zuzanna Cieślak GKS Czarni Bytom Won by Ippon - 02:09