Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-25
終了
Mateo Jönsson Valdes
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:09
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-31
終了
Leila Avdic
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 02:51
Tea Mitrovic Takedown JC
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-27
終了
Ludvig Sjövall
Lugi Judo
Ville Mattsson Won by Ippon - 01:22
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-17
終了
Emil Wikman
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:43
Rasmus Strömstedt Judoklubben National
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-35
終了
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:54
Florin Gheorghe
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-36
終了
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
Vilhelm Heljasvaara Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 00:25
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-32
終了
Sara Perisic
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:16
Nicola Poblocka
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-33
終了
Hanna Babulfath
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:12
Sandra Mitrovic
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-28
終了
Adam Belkhir
Borås JK
Kacper Lempicki Won by Hansokumake - 03:55
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-37
終了
Linus Sjöberg
Lindome JK
Won by Ippon - 03:57
Matti Martikainen Bålsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-38
終了
Isak Lantz
Staffanstorps JK
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 03:01
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-35
終了
Tora Altersten
IK Södra
Won by Ippon - 01:59
Maria Nouman IK Västra Mölndal
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-41
終了
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
ELmedin Ukaabdulhak Frövi Judo Won by Ippon - 02:56
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-39
終了
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 02:27
Ebba Strand Lugi Judo
FU18 / FU18 / +70 kg
(U18)
T3-44
終了
Beatrice Ritter
Uppsala judoklubb
Elin Mällo Judoklubben Budo Won by Ippon - 02:38
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18)
T3-47
終了
Joel Carlsson
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:47
Hampus Magnusson Judoklubben Jigo-Tai
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-39
終了
Rasmus Jimmerholt
Ilya Miadynin Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 03:59
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-36
終了
Leila Avdic
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 02:20
Sara Perisic Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-23
終了
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Ali Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 02:11
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-40
終了
Felicia Ernbro Rundström
Korpehôla Judoklubb
Tyra Lovang Linköping Judo Won by Ippon - 00:58
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-41
終了
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Clara Fällberg Won by Ippon - 00:29
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-24
終了
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:03
Hussein Artikov IK Södra
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-42
終了
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 02:22
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-26
終了
Ossian Kullman
Lugi Judo
Vidar Lovang Linköping Judo Won by Ippon - 01:08
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-43
終了
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
Won by Ippon - 01:07
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-42
終了
Wilma Lundh
Saltsjö JK
Won by Hansokumake - 03:05
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-45
終了
ELmedin Ukaabdulhak
Frövi Judo
Albin Forselius IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:53
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-38
終了
Leila Avdic
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 01:48
Sandra Mitrovic