Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU10-2
(Skåneserien 4)
3-21
완료됨
Tiffany Wang
Staffanstorps JK
Iona Collins Lugi Judo Won by Ippon - 00:21
FU10-3
(Skåneserien 4)
1-15
완료됨
Vilma Lööw
Höganäs Judoklubb
Won by Decision - 01:02
Lea Blad Judoklubben National
FU10-1
(Skåneserien 4)
2-9
완료됨
Freja Ziesemer Wester
Helsingborgs Judoklubb
Filippa Borglin Staffanstorps JK Won by Wazari - 02:00
FU10-2
(Skåneserien 4)
3-22
완료됨
Elisa Isaksson
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:05
Alma Clarén Staffanstorps JK
FU10-3
(Skåneserien 4)
1-16
완료됨
Ellen Simonsson
Trelleborg Judo
Ellinor Wendt Österlen Budo klubb Won by Ippon - 00:15
PU10-1
(Skåneserien 4)
1-5
완료됨
Adrian Orellana Swietlikowski
Staffanstorps JK
Benjamin Cesar Höganäs Judoklubb Won by Ippon - 00:22
FU10-1
(Skåneserien 4)
2-10
완료됨
Adele Clarensius
Staffanstorps JK
Alma Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:51
PU10-4
(Skåneserien 4)
3-23
완료됨
Charlie Thernström
Staffanstorps JK
Won by Wazari - 02:00
Eigo Yamada Jönsson GAK Enighet Judo
PU10-1
(Skåneserien 4)
1-6
완료됨
Victor Åkesson
Höganäs Judoklubb
Pelle Sandell Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:20
PU10-2
(Skåneserien 4)
2-5
완료됨
Vidar Xu
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:08
Love Stenholm Höganäs Judoklubb
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-13
완료됨
Ida Jakobsen
Trelleborg Judo
Won by Ippon - 00:10
Nellie Knutsson Kristianstad Judoklubb
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-14
완료됨
Freja Persson
Kristianstad Judoklubb
Maya Filipsson Knislinge Budoklubb Won by Ippon - 00:47
FU13-1
(Skåneserien 4)
1-11
완료됨
Maya Yamada Jönsson
GAK Enighet Judo
Diana Xu Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:46
PU10-2
(Skåneserien 4)
2-6
완료됨
Emil Thodenius
Staffanstorps JK
Won by Wazari - 02:00
Finley Novak Gillbanks Staffanstorps JK
FU13-1
(Skåneserien 4)
1-12
완료됨
Alice Rosensvärd
Staffanstorps JK
Alva Månsson Lugi Judo Won by Ippon - 01:11
PU10-4
(Skåneserien 4)
3-24
완료됨
Valter Thelin
Staffanstorps JK
Ervinas Fedorovičius Takedown JC Won by Ippon - 01:25
FU10-3
(Skåneserien 4)
1-17
완료됨
Vilma Lööw
Höganäs Judoklubb
Ellinor Wendt Österlen Budo klubb Won by Ippon - 01:05
FU10-1
(Skåneserien 4)
2-11
완료됨
Freja Ziesemer Wester
Helsingborgs Judoklubb
Alma Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:16
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-15
완료됨
Maia Ofir
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:23
Nellie Knutsson Kristianstad Judoklubb
FU13-3
(Skåneserien 4)
3-29
완료됨
Molly Olausson Byhmer
Judoklubben National
Nellie Olsen Lindeberg Österlen Budo klubb Won by Wazari - 00:17
FU10-1
(Skåneserien 4)
2-12
완료됨
Adele Clarensius
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:12
Filippa Borglin Staffanstorps JK
FU13-2
(Skåneserien 4)
3-16
완료됨
Ida Jakobsen
Trelleborg Judo
Won by Ippon - 00:31
Maya Filipsson Knislinge Budoklubb
FU10-3
(Skåneserien 4)
1-18
완료됨
Ellen Simonsson
Trelleborg Judo
Won by Decision - 01:00
Lea Blad Judoklubben National
Flickor U10 / FU10
(Skåneserien 4)
2-13
완료됨
Magdalena Alm
Österlen Budo klubb
Won by Ippon - 00:36
Cornelia Korov Petrovic GAK Enighet Judo
FU13-3
(Skåneserien 4)
3-39
완료됨
Lea Aliqi
GAK Enighet Judo
Won by Wazari - 02:00
Safiya Podossinnikova Knislinge Budoklubb
PU10-4
(Skåneserien 4)
3-25
완료됨
Charlie Thernström
Staffanstorps JK
Valter Thelin Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:27
PU13-3
(Skåneserien 4)
1-25
완료됨
Torbjörn Brudvik
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:18
Benjamin Fristedt Österlen Budo klubb
FU13-3
(Skåneserien 4)
3-42
완료됨
Tuva Bergström
Judoklubben National
Safiya Podossinnikova Knislinge Budoklubb Won by Wazari - 00:56
Flickor U10 / FU10
(Skåneserien 4)
2-14
완료됨
Elin Abdalla
GAK Enighet Judo
Won by Ippon - 00:41
Nemi Metcalf Staffanstorps JK
PU10-4
(Skåneserien 4)
3-26
완료됨
Eigo Yamada Jönsson
GAK Enighet Judo
Ervinas Fedorovičius Takedown JC Won by Ippon - 00:37
PU10-5
(Skåneserien 4)
1-19
완료됨
Milton Holst
Österlen Budo klubb
Won by Ippon - 00:03
Oscar Gullberg Staffanstorps JK
PU10-6
(Skåneserien 4)
2-19
완료됨
Bill Olsson
Olofströms Judoklubb
Won by Ippon - 00:11
Axel Bredhe Höganäs Judoklubb