Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-36
완료됨
Robin Sellstone
IK Södra
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:58
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-23
완료됨
Rasmus Jimmerholt
Won by Ippon - 04:00
Axel Westberg Saltsjö JK
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-40
완료됨
Narek Vardanian
Takedown JC
Won by Ippon - 00:38
Lukas Allevåg Trollhättans JK
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-25
완료됨
Sandra Mitrovic
Won by Wazari - 04:00
Alva Larsson Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-24
완료됨
Ilya Miadynin
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 01:32
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-13
완료됨
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Won by Ippon - 02:05
Oltion Abazaj Staffanstorps JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-21
완료됨
Mateo Jönsson Valdes
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:59
Alexander Norberg IK Södra
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-27
완료됨
Tea Mitrovic
Takedown JC
Weronika Galatz Won by Ippon - 02:09
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-27
완료됨
Vilhelm Heljasvaara
Åkersberga Judoklubb
Hannes Hedenblad Aktiv Judo Won by Hansokumake - 03:43
FU18 / FU18 / +70 kg
(U18)
T3-43
완료됨
Beatrice Ritter
Uppsala judoklubb
Won by Hansokumake - 03:28
Elin Mällo Judoklubben Budo
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-13
완료됨
Rasmus Håkanson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:49
Kim Aspelin
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-37
완료됨
Marlon Dohlmann
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:36
Robin Sellstone IK Södra
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-28
완료됨
Fabian Koch
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:58
Matti Martikainen Bålsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-28
완료됨
Tora Altersten
IK Södra
Won by Ippon - 00:58
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-29
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
Won by Ippon - 00:13
Ludde Mosshagen Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-30
완료됨
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 01:12
William Krus IK Västra Mölndal
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-31
완료됨
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Neo Andersson Vara Judoklubb
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18)
T3-38
완료됨
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Won by Hansokumake - 02:55
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-15
완료됨
Vincent Lodhi
Frövi Judo
Emil Wikman Åkersberga Judoklubb Won by Wazari - 04:00
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-41
완료됨
Hannes Hedenblad
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:15
Fabian Koch Frövi Judo
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-19
완료됨
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 03:52
Viacheslav Akimov Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-20
완료됨
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:21
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-29
완료됨
Tora Altersten
IK Södra
Won by Ippon - 02:56
Alva Larsson Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-33
완료됨
Arvid Österman
Lidköpings BudoKlubb
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 02:02
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18)
T1-30
완료됨
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:03
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-34
완료됨
Axel Liljegren
Norrköpings Judoklubb
Viktor Bååthe Won by Ippon - 00:11
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-22
완료됨
Ossian Kullman
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:22
Carl Orrbo Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T2-32
완료됨
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
Won by Ippon - 01:31
Axel Westberg Saltsjö JK