Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T3-18
Afgelopen
Emelie Frisk
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:08
Anja Snabb Meido-Kan ry
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-9
Afgelopen
Toivo Honkatukia
Meido-Kan ry
Gewonnen via Hansokumake - 01:40
Leo Svanbom Västerås judo skola
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T4-21
Afgelopen
Alexander Norberg
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 00:58
Erik Tibblin Sportpalatset Örebro Budoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T3-19
Afgelopen
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Gewonnen via Ippon - 02:41
Weronika Galatz IK Södra
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T3-20
Afgelopen
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Gewonnen via Ippon - 00:19
Lily Tysse Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-19
Afgelopen
Noa Laudams
Trollhättans JK
Gewonnen via Waza-Ari - 06:47
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T3-21
Afgelopen
Ester Pagstedt
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:18
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-20
Afgelopen
Vincent Lundberg
Stockholms Judoklubb
Anton Pitkänen Meido-Kan ry Gewonnen via Ippon - 01:03
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T4-19
Afgelopen
Lukas Klein
Köpings Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 02:46
Matti Martikainen Bålsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T3-27
Afgelopen
Ebba Strand
Lugi Judo
Gewonnen via Ippon - 01:17
Elvira Skoglund Frövi Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T4-20
Afgelopen
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Gewonnen via Ippon - 00:06
William Krus IK Västra Mölndal
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18 & Senior)
T1-10
Afgelopen
Jonathan Tõnisson
Meido-Kan ry
Gabriel Gevryie Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 07:16
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T3-28
Afgelopen
Ronja Johansson
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 01:05
Heidi Holm-Glad Judo Arvika
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-21
Afgelopen
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:33
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-12
Afgelopen
Azel Vallier
Lugi Judo
Toivo Honkatukia Meido-Kan ry Gewonnen via Ippon - 01:48
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18 & Senior)
T2-22
Afgelopen
Florin Gheorghe
Södertälje Judoklubb
Theo Kristoffersson Lugi Judo Gewonnen via Ippon - 01:08
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18 & Senior)
T1-11
Afgelopen
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Felix Carlsson Solna Judoklubb Gewonnen via Ippon - 02:10
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T3-22
Afgelopen
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Weronika Galatz IK Södra Gewonnen via Ippon - 01:34
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-13
Afgelopen
Leevi Kammonen
Meido-Kan ry
Samir Poblocki Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:08
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T3-23
Afgelopen
Ester Pagstedt
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:34
Anja Snabb Meido-Kan ry
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18 & Senior)
T1-14
Afgelopen
Mateusz Konieczny
Feniks Bytom
Gewonnen via Ippon - 00:50
Elias Avgenakis Lugi Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(U18 & Senior)
T2-29
Afgelopen
Muhammad Nart Ghazi
Västbo Judoklubb
Juan Pedersson Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 01:31
PU18 / PU18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-14
Afgelopen
Toivo Honkatukia
Meido-Kan ry
Samir Poblocki Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:34
FU18 / FU18 / -57 kg
(U18 & Senior)
T3-24
Afgelopen
Emelie Frisk
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 01:07
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T3-29
Afgelopen
Ebba Strand
Lugi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:24
Heidi Holm-Glad Judo Arvika
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18 & Senior)
T4-22
Afgelopen
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:45
Simon Persson Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18 & Senior)
T1-22
Afgelopen
Thor D'Hooge
Judo Arvika
Gewonnen via Ippon - 01:35
Melker Andersson Saltsjö JK
PU18 / PU18 / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-27
Afgelopen
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Jovan Mićić Judo Club Džuns Gewonnen via Ippon - 00:22
FU18 / FU18 / -63kg
(U18 & Senior)
T3-30
Afgelopen
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:15
Ronja Johansson IK Västra Mölndal
Herrar Veteran / M16 / -73 kg
(U18 & Senior)
T2-31
Afgelopen
Kaj Thuresson
Visby judoklubb
Maksim Em Stockholmspolisens IF Judo Gewonnen via Ippon - 01:40
PU18 / PU18 / -90 kg
(U18 & Senior)
T4-28
Afgelopen
Olle Fagerlund
Lugi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:55
Gustav Lönnqvist Västerviks Judoklubb
Herrar Veteran / M36 / -81 kg
(U18 & Senior)
T2-34
Afgelopen
Mattias Skoglund
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:56
Magnus Johansson Norrköpings Judoklubb