Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
DU21 / DU21 / -70 kg
(U15 & U21)
T4-13
Afgelopen
Saga Lagerman
Frövi Judo
Alva Englund Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:24
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-5
Afgelopen
Lisa Vestin
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 00:51
Karalina Hryshkevich UKS JUNIOR LIPNO
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-16
Afgelopen
Hieronim Tomiak
UKS Pohl Judo Przemęt
Maxim Onopriienko Meido-Kan ry Gewonnen via Ippon - 00:26
HU21 / HU21 / -66 kg
(U15 & U21)
T3-12
Afgelopen
Theo Kristoffersson
Lugi Judo
Gewonnen via Ippon - 04:49
Noa Laudams Trollhättans JK
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-13
Afgelopen
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Märta Ribbing Uppsala judoklubb Gewonnen via Ippon - 02:49
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-14
Afgelopen
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:55
Elnaz Mohammadi Meido-Kan ry
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-14
Afgelopen
Theo Nordkvist
Judo Club Sundsvall
Gewonnen via Ippon - 00:46
Piotr Nowak UKS JUNIOR LIPNO
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-15
Afgelopen
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:47
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-3
Afgelopen
Elias Avgenakis
Lugi Judo
Liam Wahlberg Judo Club Sundsvall Gewonnen via Ippon - 02:27
FU15 / FU15 / -44 kg
(U15 & U21)
T2-22
Afgelopen
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 00:17
Ulriikka Mankonen Meido-Kan ry
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-20
Afgelopen
Lukas Riström
Oxelösunds Judoklubb
Dominik Kuchna GKS Czarni Bytom Gewonnen via Ippon - 00:55
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-6
Afgelopen
Lechao Mosesson
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 00:05
Felix Carlsson Solna Judoklubb
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-6
Afgelopen
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 01:38
HU21 / HU21 / -66 kg
(U15 & U21)
T3-13
Afgelopen
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Beiron Banffy Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:18
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-17
Afgelopen
Lukas Klein
Köpings Judoklubb
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall Gewonnen via Ippon - 00:19
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-17
Afgelopen
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Piotr Skrzetuski UKS JUNIOR LIPNO Gewonnen via Ippon - 01:39
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-10
Afgelopen
Lisa Vestin
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 01:13
Gabriela Lipelt UKS JUNIOR LIPNO
HU21 / HU21 / -73 kg
(U15 & U21)
T3-22
Afgelopen
Simon Tengroth
Nacka Judoklubb
Simon Persson Judo Club Sundsvall Gewonnen via Ippon - 01:15
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15 & U21)
T4-23
Afgelopen
Anton Skoglund
Oxelösunds Judoklubb
Jack Schönemann Stockholms Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:50
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-18
Afgelopen
Märta Ribbing
Uppsala judoklubb
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
HU21 / HU21 / -81 kg
(U15 & U21)
T3-28
Afgelopen
Milos Maric
Judo Club Džuns
Gewonnen via Ippon - 02:46
Kim Aspelin IK Södra
DU21 / DU21 / -63 kg
(U15 & U21)
T4-10
Afgelopen
Ebba Strand
Lugi Judo
Gewonnen via Ippon - 03:11
Elvira Skoglund Frövi Judo
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-7
Afgelopen
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:41
Yousef Abdelrahman Frövi Judo
DU21 / DU21 / -63 kg
(U15 & U21)
T4-11
Afgelopen
Alexandra Rincheval
Ekerö Judoklubb
Pola Stec UKS Pohl Judo Przemęt Gewonnen via Ippon - 00:12
HU21 / HU21 / -60 kg
(U15 & U21)
T3-8
Afgelopen
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Lechao Mosesson IK Södra Gewonnen via Ippon - 00:20
PU15 / PU15 / -42 kg
(U15 & U21)
T1-20
Afgelopen
Isak Widing
IK Södra
Gewonnen via Ippon - 06:36
Albin Lomvik Judo Club Sundsvall
FU15 / FU15 / -40 kg
(U15 & U21)
T2-17
Afgelopen
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Elnaz Mohammadi Meido-Kan ry Gewonnen via Hansokumake - 02:55
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-5
Afgelopen
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb Gewonnen via Hansokumake - 00:45
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-7
Afgelopen
Gabriela Lipelt
UKS JUNIOR LIPNO
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall Gewonnen via Ippon - 00:24
PU15 / PU15 / -46 kg
(U15 & U21)
T4-16
Afgelopen
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 02:11
Piotr Nowak UKS JUNIOR LIPNO
PU15 / PU15 / -38 kg
(U15 & U21)
T1-6
Afgelopen
Isar Lönngren
Uppsala judoklubb
Gewonnen via Hansokumake
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
FU15 / FU15 / -36 kg
(U15 & U21)
T2-8
Afgelopen
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:11
Karalina Hryshkevich UKS JUNIOR LIPNO