Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-24
Afgelopen
Mateo Jönsson Valdes
Staffanstorps JK
Kacper Lempicki Gewonnen via Ippon - 00:11
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-43
Afgelopen
Jesper Petersson
Kristianstad Judoklubb
Saro Baghdasaryan Budo Club Vorpommern Gewonnen via Ippon - 04:00
Boys U18 / -46 kg
(U18 & Senior)
T2-34
Afgelopen
Aleksei Morozov
Stockholms Judoklubb
Silas Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Gewonnen via Ippon - 02:46
Girls U15 / +70 kg
(U18 & Senior)
T3-34
Afgelopen
Alva Englund
Trollhättans JK
Hedvig Jägervall Lugi Judo Gewonnen via Ippon - 00:42
Girls U15 / +70 kg
(U18 & Senior)
T3-35
Afgelopen
Leonie Knuth
Blau Weiß 21 Jarmen
Gewonnen via Ippon - 01:23
Alma Lago Elfström
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-25
Afgelopen
Lucas Pencun
PSV Erfurt
Ludvig Sjövall Lugi Judo Gewonnen via Ippon - 00:30
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-38
Afgelopen
German Fischer
Wemmenhögs Budoförening
Thomas Stenqvist Judoklubben Jigo-Tai Gewonnen via Ippon - 00:21
Men Senior / -81 kg
H2-4
—
(U18 & Senior)
T4-35
Afgelopen
Marcus Olsson
Olofströms Judoklubb
Mattis Engelbrecht PSV Erfurt Gewonnen via Ippon - 00:47
Girls U18 / -63kg
D3
—
(U18 & Senior)
T3-43
Afgelopen
Gavrila Perisic
Staffanstorps JK
Gewonnen via Ippon - 01:58
Jasmin Falk Blau Weiß 21 Jarmen
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-26
Afgelopen
Unknown User
Brønshøj Judo Club
Gewonnen via Ippon - 00:37
Arash Torkipour Helsingborgs Judoklubb
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-27
Afgelopen
Ossian Kullman
Lugi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:58
Vidar Lovang Linköping Judo
Men Senior / -81 kg
H2-4
—
(U18 & Senior)
T4-36
Afgelopen
Gustaf Brolin
Kristianstad Judoklubb
Tammar Almali Saltsjö JK Gewonnen via Ippon - 03:05
Girls U18 / -52 kg
D1
—
(U18 & Senior)
T2-32
Afgelopen
Tilde Wåhlin
Staffanstorps JK
Isabella Eriksson Ghazinour Frövi Judo Gewonnen via Ippon - 00:49
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-39
Afgelopen
Mathias Herskind
Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Piet Lorenz KSV Grimmen Gewonnen via Ippon - 00:26
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-44
Afgelopen
Vincent Lodhi
Frövi Judo
Gewonnen via Ippon - 00:59
Douglas Holmgren Kalmar Budoklubb
Boys U18 / -46 kg
(U18 & Senior)
T2-35
Afgelopen
Samir Poblocki
Gewonnen via Ippon - 01:46
Silas Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-45
Afgelopen
Fabian Mikolasch
Budo Club Vorpommern
Nils Patzenhauer KSV Grimmen Gewonnen via Ippon - 01:34
Men Senior / -60 kg
H2-1
—
(U18 & Senior)
T4-39
Afgelopen
Muntazar Al-Jassani
PSV Erfurt
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Gewonnen via Ippon - 03:04
Women Senior / -63 kg
D2-3
—
(U18 & Senior)
T3-50
Afgelopen
Stefanie Biedron
Judo Club Sundsvall
Anja Holmgren Kalmar Budoklubb Gewonnen via Ippon - 02:01
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-44
Afgelopen
Alfred Velut
Lugi Judo
Hannes Päplow KSV Grimmen Gewonnen via Ippon - 00:25
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-45
Afgelopen
Thomas Schiemann
PSV Erfurt
Gewonnen via Ippon - 01:44
Joacim Eberhardsson Staffanstorps JK
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-40
Afgelopen
German Fischer
Wemmenhögs Budoförening
Piet Lorenz KSV Grimmen Gewonnen via Ippon - 00:31
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-41
Afgelopen
Mathias Herskind
Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Thomas Stenqvist Judoklubben Jigo-Tai Gewonnen via Ippon - 01:43
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-28
Afgelopen
Unknown User
Brønshøj Judo Club
Mateo Jönsson Valdes Staffanstorps JK Gewonnen via Ippon - 00:13
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-48
Afgelopen
Lukas Roswall
Lidköpings BudoKlubb
Gewonnen via Ippon - 00:23
Saro Baghdasaryan Budo Club Vorpommern
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-29
Afgelopen
Ossian Kullman
Lugi Judo
Lucas Pencun PSV Erfurt Gewonnen via Ippon - 00:36
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-46
Afgelopen
Vincent Lodhi
Frövi Judo
Fabian Mikolasch Budo Club Vorpommern Gewonnen via Ippon - 00:57
Women Senior / -70 kg
D2-4
—
(U18 & Senior)
T4-54
Afgelopen
Alma Lago Elfström
Franziska Mikolasch Budo Club Vorpommern Gewonnen via Ippon - 00:53
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-47
Afgelopen
Douglas Holmgren
Kalmar Budoklubb
Nils Patzenhauer KSV Grimmen Gewonnen via Ippon - 00:15
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-47
Afgelopen
Hugo Stenersen
Helsingborgs Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:55
Alfred Velut Lugi Judo
Girls U18 / -52 kg
D1
—
(U18 & Senior)
T2-36
Afgelopen
Ebba Peterson
Frövi Judo
Ingrid Komodowski Amager Judo Skole Gewonnen via Ippon - 01:26
Women Senior / -63 kg
D2-3
—
(U18 & Senior)
T3-51
Afgelopen
Stefanie Biedron
Judo Club Sundsvall
Gewonnen via Ippon - 03:21
Melina Aramburo Stockholms Judoklubb