Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13 02
(GO Cup)
61
Afgelopen
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:52
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 04
(GO Cup)
48
Afgelopen
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 01:43
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
PU13 05
(GO Cup)
55
Afgelopen
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:18
Milton Wänghult Skövde JK
FU13 01
(GO Cup)
57
Afgelopen
Evanthia Tsarpali
Borås JK
Gewonnen via Ippon - 01:21
Alva Alienus IK Västra Mölndal
FU13 01
(GO Cup)
58
Afgelopen
Troja Johansson
Uddevalla Judo
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:04
PU13 02
(GO Cup)
62
Afgelopen
Oscar Olofsson
Gullmarens Judo
Ludvig Westman Västbo Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 01:28
PU13 02
(GO Cup)
60
Afgelopen
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:45
Melvin Camara Borås JK
FU13 02
(GO Cup)
62
Afgelopen
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 01:25
Tuva Carsman Aktiv Judo
PU13 05
(GO Cup)
56
Afgelopen
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gewonnen via Waza-Ari - 01:41
Tage Gunnarsson Falkenbergs Judoklubb
PU13 03
(GO Cup)
66
Afgelopen
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Gewonnen via Hansokumake
FU13 03
(GO Cup)
64
Afgelopen
Vilda Hamsten
Stenungsunds JK
Alexandra Pettersson Stenungsunds JK Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
PU13 04
(GO Cup)
47
Afgelopen
Liam Borgvall
Aktiv Judo
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
PU13 01
(GO Cup)
53
Afgelopen
Alfred Pagrotsky
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:22
Ruben Mir Galou Göteborgs Judoklubb
FU13 01
(GO Cup)
59
Afgelopen
Evanthia Tsarpali
Borås JK
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Gewonnen via Ippon - 00:04
PU13 01
(GO Cup)
54
Afgelopen
Noel Moslavac
Borås JK
Gewonnen via Ippon - 00:17
Malte Carsman Aktiv Judo
PU13 04
(GO Cup)
51
Afgelopen
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 02:22
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13 02
(GO Cup)
57
Afgelopen
Oscar Olofsson
Gullmarens Judo
Gewonnen via Ippon - 01:44
Linus Claesson Lindome JK
PU13 04
(GO Cup)
49
Afgelopen
Vuk Bulajic
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 01:27
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
PU13 02
(GO Cup)
58
Afgelopen
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Ippon - 00:41
Ludvig Westman Västbo Judoklubb
PU13 04
(GO Cup)
50
Afgelopen
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Liam Borgvall Aktiv Judo Gewonnen via Ippon - 02:47
PU13 03
(GO Cup)
67
Afgelopen
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
FU13 01
(GO Cup)
60
Afgelopen
Alva Alienus
IK Västra Mölndal
Troja Johansson Uddevalla Judo Gewonnen via Ippon - 06:56
PU13 02
(GO Cup)
59
Afgelopen
Ludvig Westman
Västbo Judoklubb
Linus Claesson Lindome JK Gewonnen via Ippon - 00:45
PU13 05
(GO Cup)
57
Afgelopen
Milton Wänghult
Skövde JK
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 03:00
FU13 02
(GO Cup)
63
Afgelopen
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Nova Backlund IK Västra Mölndal Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
PU13 03
(GO Cup)
68
Afgelopen
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Gewonnen via Ippon - 00:20
Douglas Klarin Aktiv Judo
PU13 04
(GO Cup)
52
Afgelopen
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Liam Borgvall Aktiv Judo Gewonnen via Ippon - 00:49
FU13 03
(GO Cup)
65
Afgelopen
Stella Olsson
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:32
Eira Rösell Lindome JK
PU13 05
(GO Cup)
58
Afgelopen
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:09
Tage Gunnarsson Falkenbergs Judoklubb
PU13 06
(GO Cup)
59
Afgelopen
Emil Joensuu
Budoklubben Yoi Mullsjö
Theo Ivarsson Falkenbergs Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:21
FU13 03
(GO Cup)
70
Afgelopen
Alexandra Pettersson
Stenungsunds JK
Saga Kupiainen Borås JK Gewonnen via Ippon - 01:47
PU13 02
(GO Cup)
61
Afgelopen
Linus Claesson
Lindome JK
Melvin Camara Borås JK Gewonnen via Ippon - 00:07