Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU13 02
(GO Cup)
61
Окончено
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:52
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 04
(GO Cup)
48
Окончено
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:43
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
PU13 05
(GO Cup)
55
Окончено
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:18
Milton Wänghult Skövde JK
FU13 01
(GO Cup)
57
Окончено
Evanthia Tsarpali
Borås JK
Won by Ippon - 01:21
Alva Alienus IK Västra Mölndal
FU13 01
(GO Cup)
58
Окончено
Troja Johansson
Uddevalla Judo
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:04
PU13 02
(GO Cup)
62
Окончено
Oscar Olofsson
Gullmarens Judo
Ludvig Westman Västbo Judoklubb Won by Wazari - 01:28
PU13 02
(GO Cup)
60
Окончено
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:45
Melvin Camara Borås JK
FU13 02
(GO Cup)
62
Окончено
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:25
Tuva Carsman Aktiv Judo
PU13 05
(GO Cup)
56
Окончено
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Won by Wazari - 01:41
Tage Gunnarsson Falkenbergs Judoklubb
PU13 03
(GO Cup)
66
Окончено
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Won by Hansokumake
FU13 03
(GO Cup)
64
Окончено
Vilda Hamsten
Stenungsunds JK
Alexandra Pettersson Stenungsunds JK Won by Wazari - 03:00
PU13 04
(GO Cup)
47
Окончено
Liam Borgvall
Aktiv Judo
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Won by Wazari - 03:00
PU13 01
(GO Cup)
53
Окончено
Alfred Pagrotsky
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:22
Ruben Mir Galou Göteborgs Judoklubb
FU13 01
(GO Cup)
59
Окончено
Evanthia Tsarpali
Borås JK
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:04
PU13 01
(GO Cup)
54
Окончено
Noel Moslavac
Borås JK
Won by Ippon - 00:17
Malte Carsman Aktiv Judo
PU13 04
(GO Cup)
51
Окончено
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 02:22
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
PU13 02
(GO Cup)
57
Окончено
Oscar Olofsson
Gullmarens Judo
Won by Ippon - 01:44
Linus Claesson Lindome JK
PU13 04
(GO Cup)
49
Окончено
Vuk Bulajic
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:27
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
PU13 02
(GO Cup)
58
Окончено
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:41
Ludvig Westman Västbo Judoklubb
PU13 04
(GO Cup)
50
Окончено
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Liam Borgvall Aktiv Judo Won by Ippon - 02:47
PU13 03
(GO Cup)
67
Окончено
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Wazari - 03:00
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
FU13 01
(GO Cup)
60
Окончено
Alva Alienus
IK Västra Mölndal
Troja Johansson Uddevalla Judo Won by Ippon - 06:56
PU13 02
(GO Cup)
59
Окончено
Ludvig Westman
Västbo Judoklubb
Linus Claesson Lindome JK Won by Ippon - 00:45
PU13 05
(GO Cup)
57
Окончено
Milton Wänghult
Skövde JK
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 03:00
FU13 02
(GO Cup)
63
Окончено
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Wazari - 03:00
PU13 03
(GO Cup)
68
Окончено
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:20
Douglas Klarin Aktiv Judo
PU13 04
(GO Cup)
52
Окончено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Liam Borgvall Aktiv Judo Won by Ippon - 00:49
FU13 03
(GO Cup)
65
Окончено
Stella Olsson
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:32
Eira Rösell Lindome JK
PU13 05
(GO Cup)
58
Окончено
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:09
Tage Gunnarsson Falkenbergs Judoklubb
PU13 06
(GO Cup)
59
Окончено
Emil Joensuu
Budoklubben Yoi Mullsjö
Theo Ivarsson Falkenbergs Judoklubb Won by Ippon - 00:21
FU13 03
(GO Cup)
70
Окончено
Alexandra Pettersson
Stenungsunds JK
Saga Kupiainen Borås JK Won by Ippon - 01:47
PU13 02
(GO Cup)
61
Окончено
Linus Claesson
Lindome JK
Melvin Camara Borås JK Won by Ippon - 00:07