Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp 7
(U11)
T3-11
Afgelopen
Noel Berlin
Stenungsunds JK
Felix Melander Lerums Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:38
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-7
Afgelopen
Leni Peters
Skövde JK
Nicole Lundin Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 01:04
PU11 Grupp 7
(U11)
T3-12
Afgelopen
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:27
Arvid Åkesson Alingsås Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-16
Afgelopen
Ellen Ivarsson
Frölunda Judo
Thilde Holmberg Västbo Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
PU11 Grupp 6
(U11)
T1-16
Afgelopen
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:30
Stefan Netotea Landvetter Judoklubb
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-5
Afgelopen
Tyra Ankarbåge
Trollhättans JK
Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Freya Henley Hellström Alingsås Judoklubb
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-17
Afgelopen
Ella Amiri
Frölunda Judo
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Ella Claesson Lindome JK
FU11 Grupp 3
(U11)
T1-21
Afgelopen
Alma Sedvall
Borås JK
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Emilia Berggren Alingsås Judoklubb
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-6
Afgelopen
Ronja Källström
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 00:38
Gabriella Evju Gullmarens Judo
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-18
Afgelopen
Katarina Bodin
Kungsbacka Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Leona Johansson Judoklubben Budo
PU11 Grupp 1
(U11)
T2-11
Afgelopen
Eric Widegren
Stenungsunds JK
Gewonnen via Ippon - 00:25
William Persson.Lindblad Färgelanda Judoklubb
FU11 Grupp 3
(U11)
T1-22
Afgelopen
Melina Moshidou
Borås JK
Juni Turesson Gullmarens Judo Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-23
Afgelopen
Elliot Borgvall
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:26
Aksel Halldin Stenungsunds JK
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-8
Afgelopen
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Jolin Berggren Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 00:10
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-23
Afgelopen
Gustav Nilman
Alingsås Judoklubb
Liam Olsson Korpehôla Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:08
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-24
Afgelopen
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Gewonnen via Ippon - 00:28
Axel Pilerud Skövde JK
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-24
Afgelopen
Hjalmar Rosell
Stenungsunds JK
Gewonnen via Ippon - 01:13
Harrys Campara Borås JK
PU11 Grupp 4
(U11)
T3-29
Afgelopen
Casper Hillerström
Borås JK
Gewonnen via Ippon - 00:15
Elton Geber Mariestads JK
PU11 Grupp 1
(U11)
T2-12
Afgelopen
Elias Ekman
IK Västra Mölndal
Franco Jendle Göteborgs Judoklubb Gewonnen op Beslissing - 03:00
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-21
Afgelopen
Ella Amiri
Frölunda Judo
Gewonnen via Ippon - 00:22
Karla Glanzelius IK Västra Mölndal
PU11 Grupp 8
(U11)
T1-29
Afgelopen
Marlon Ebeling
Stenungsunds JK
Gewonnen via Ippon - 01:31
Arad Pourvojdani Sadi Borås JK
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-17
Afgelopen
Ellen Ivarsson
Frölunda Judo
Stella Warnesjö Varbergs JK Gewonnen op Beslissing - 03:00
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-20
Afgelopen
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Ella Claesson Lindome JK
PU11 Grupp 8
(U11)
T1-30
Afgelopen
Olle Eriksson
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Simon Frank Frölunda Judo
PU11 Grupp 4
(U11)
T3-30
Afgelopen
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:27
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-18
Afgelopen
Thilde Holmberg
Västbo Judoklubb
Chloe Tadayon Hallgren Lindome JK Gewonnen via Ippon - 00:39
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-10
Afgelopen
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Jolin Berggren Trollhättans JK Gewonnen via Ippon - 01:16
PU11 Grupp 2
(U11)
T2-19
Afgelopen
Linus Forsmark
Frölunda Judo
Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
Viggo Svengård Frölunda Judo
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-25
Afgelopen
Axel Pilerud
Skövde JK
Elliot Borgvall Aktiv Judo Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-25
Afgelopen
Harrys Campara
Borås JK
Gustav Nilman Alingsås Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-26
Afgelopen
Hjalmar Rosell
Stenungsunds JK
Liam Olsson Korpehôla Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:09
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-26
Afgelopen
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Aksel Halldin Stenungsunds JK Gewonnen via Waza-Ari - 02:00