Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp 7
(U11)
T3-11
Färdig
Noel Berlin
Stenungsunds JK
Felix Melander Lerums Judoklubb Vann via Ippon - 00:38
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-7
Färdig
Leni Peters
Skövde JK
Nicole Lundin Judoklubben Budo Vann via Ippon - 01:04
PU11 Grupp 7
(U11)
T3-12
Färdig
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Vann via Ippon - 01:27
Arvid Åkesson Alingsås Judoklubb
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-16
Färdig
Ellen Ivarsson
Frölunda Judo
Thilde Holmberg Västbo Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
PU11 Grupp 6
(U11)
T1-16
Färdig
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:30
Stefan Netotea Landvetter Judoklubb
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-5
Färdig
Tyra Ankarbåge
Trollhättans JK
Vann på Wazari - 03:00
Freya Henley Hellström Alingsås Judoklubb
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-17
Färdig
Ella Amiri
Frölunda Judo
Vann på Wazari - 02:00
Ella Claesson Lindome JK
FU11 Grupp 3
(U11)
T1-21
Färdig
Alma Sedvall
Borås JK
Vann på Wazari - 02:00
Emilia Berggren Alingsås Judoklubb
FU11 Grupp 1
(U11)
T2-6
Färdig
Ronja Källström
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 00:38
Gabriella Evju Gullmarens Judo
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-18
Färdig
Katarina Bodin
Kungsbacka Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Leona Johansson Judoklubben Budo
PU11 Grupp 1
(U11)
T2-11
Färdig
Eric Widegren
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 00:25
William Persson.Lindblad Färgelanda Judoklubb
FU11 Grupp 3
(U11)
T1-22
Färdig
Melina Moshidou
Borås JK
Juni Turesson Gullmarens Judo Vann på Wazari - 02:00
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-23
Färdig
Elliot Borgvall
Aktiv Judo
Vann via Ippon - 00:26
Aksel Halldin Stenungsunds JK
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-8
Färdig
Marit Kruusval
Frölunda Judo
Jolin Berggren Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:10
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-23
Färdig
Gustav Nilman
Alingsås Judoklubb
Liam Olsson Korpehôla Judoklubb Vann via Ippon - 00:08
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-24
Färdig
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Vann via Ippon - 00:28
Axel Pilerud Skövde JK
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-24
Färdig
Hjalmar Rosell
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 01:13
Harrys Campara Borås JK
PU11 Grupp 4
(U11)
T3-29
Färdig
Casper Hillerström
Borås JK
Vann via Ippon - 00:15
Elton Geber Mariestads JK
PU11 Grupp 1
(U11)
T2-12
Färdig
Elias Ekman
IK Västra Mölndal
Franco Jendle Göteborgs Judoklubb Vann på domslut - 03:00
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-21
Färdig
Ella Amiri
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:22
Karla Glanzelius IK Västra Mölndal
PU11 Grupp 8
(U11)
T1-29
Färdig
Marlon Ebeling
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 01:31
Arad Pourvojdani Sadi Borås JK
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-17
Färdig
Ellen Ivarsson
Frölunda Judo
Stella Warnesjö Varbergs JK Vann på domslut - 03:00
FU11 Grupp 5
(U11)
T3-20
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Vann på domslut - 03:00
Ella Claesson Lindome JK
PU11 Grupp 8
(U11)
T1-30
Färdig
Olle Eriksson
Landvetter Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Simon Frank Frölunda Judo
PU11 Grupp 4
(U11)
T3-30
Färdig
Anton Säwström Blomqvist
Judoklubben Budo
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 00:27
FU11 Grupp 2
(U11)
T2-18
Färdig
Thilde Holmberg
Västbo Judoklubb
Chloe Tadayon Hallgren Lindome JK Vann via Ippon - 00:39
FU11 Grupp 4
(U11)
T1-10
Färdig
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
Jolin Berggren Trollhättans JK Vann via Ippon - 01:16
PU11 Grupp 2
(U11)
T2-19
Färdig
Linus Forsmark
Frölunda Judo
Vann på Wazari - 02:00
Viggo Svengård Frölunda Judo
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-25
Färdig
Axel Pilerud
Skövde JK
Elliot Borgvall Aktiv Judo Vann på Wazari - 02:00
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-25
Färdig
Harrys Campara
Borås JK
Gustav Nilman Alingsås Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
PU11 Grupp 9
(U11)
T1-26
Färdig
Hjalmar Rosell
Stenungsunds JK
Liam Olsson Korpehôla Judoklubb Vann via Ippon - 00:09
PU11 Grupp 3
(U11)
T3-26
Färdig
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Aksel Halldin Stenungsunds JK Vann på Wazari - 02:00