Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 grupp 2
(U9)
A12
Afgelopen
Max Corneliusson
Göteborgs Judoklubb
Sigrid Englund Landvetter Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
U9 grupp 8
(U9)
B18
Afgelopen
Sanja Partalo
Judoklubben Budo
Rasmus Johansson Färgelanda Judoklubb Gewonnen via Waza-Ari - 02:00
U9 grupp 4
(U9)
A15
Afgelopen
Viktor Fernström
IK Västra Mölndal
Ville Haanpää Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 02:19
U9 grupp 6
(U9)
A18
Afgelopen
Lilly Albo
Landvetter Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 01:40
Hedvig Weding Stenungsunds JK
PU15 grupp 1
(U15)
A1
Afgelopen
Simon Molnar
Göteborgs Judoklubb
Simon Aspman Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:42
PU15 grupp 2
(U15)
A2
Afgelopen
Joel Birgersson
Judoklubben Budo
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb Gewonnen via Ippon - 00:58
FU15 Grupp 1
(U15)
B1
Afgelopen
Saga Kupiainen
Borås JK
Hanin Mejri Göteborgs Judoklubb Gewonnen via Ippon - 03:09
PU15 grupp 2
(U15)
A3
Afgelopen
Domenik Ralevski
Judoklubben Budo
Malte Voigt Judoklubben Budo Gewonnen via Waza-Ari - 03:12
FU15 Grupp 1
(U15)
B2
Afgelopen
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Anna Vilhelmsson Vikeberg Stenungsunds JK Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
FU15 Grupp 2
(U15)
B3
Afgelopen
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:59
FU15 Grupp 3
(U15)
B4
Afgelopen
Roxanna Hansson
Färgelanda Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:16
Lova Ryde IK Västra Mölndal
PU15 grupp 3
(U15)
A4
Afgelopen
Benjamin Bergendahl
Stenungsunds JK
Vincent Wikand Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 02:28
PU18 grupp 1
(U15)
B5
Afgelopen
Noah Islander
Göteborgs Judoklubb
Petter Fock Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:09
PU15 grupp 1
(U15)
A5
Afgelopen
Simon Molnar
Göteborgs Judoklubb
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 01:58
PU18 grupp 2
(U15)
B6
Afgelopen
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 02:31
Marcus Olsson Färgelanda Judoklubb
FU15 Grupp 1
(U15)
B7
Afgelopen
Anna Vilhelmsson Vikeberg
Stenungsunds JK
Gewonnen via Ippon - 00:59
Saga Kupiainen Borås JK
FU15 Grupp 1
(U15)
B8
Afgelopen
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 00:41
Hanin Mejri Göteborgs Judoklubb
FU15 Grupp 2
(U15)
B9
Afgelopen
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Eira J Harbers Aktiv Judo Gewonnen via Ippon - 00:09
PU15 grupp 1
(U15)
A6
Afgelopen
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gewonnen via Ippon - 02:08
Simon Aspman Judoklubben Budo
FU15 Grupp 3
(U15)
B10
Afgelopen
Roxanna Hansson
Färgelanda Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:28
Märta Bylund Göteborgs Judoklubb
PU18 grupp 1
(U15)
B11
Afgelopen
Noah Islander
Göteborgs Judoklubb
Filip Dahlqvist IK Västra Mölndal Gewonnen via Ippon - 00:10
PU18 grupp 2
(U15)
B12
Afgelopen
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 00:25
Marcus Olsson Färgelanda Judoklubb
PU15 grupp 2
(U15)
A7
Afgelopen
Joel Birgersson
Judoklubben Budo
Gewonnen via Waza-Ari - 03:00
Amir Bubalo Judoklubben Budo
FU15 Grupp 1
(U15)
B13
Afgelopen
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 00:05
Saga Kupiainen Borås JK
PU15 grupp 2
(U15)
A8
Afgelopen
Domenik Ralevski
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 01:09
Richard Gelander Göteborgs Judoklubb
FU15 Grupp 1
(U15)
B14
Afgelopen
Hanin Mejri
Göteborgs Judoklubb
Anna Vilhelmsson Vikeberg Stenungsunds JK Gewonnen via Ippon - 01:01
PU15 grupp 3
(U15)
A9
Afgelopen
Benjamin Bergendahl
Stenungsunds JK
Vincent Wikand Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 00:52
FU15 Grupp 2
(U15)
B15
Afgelopen
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Gewonnen via Ippon - 00:12
Julia Fällberg Judoklubben Budo
FU15 Grupp 3
(U15)
B16
Afgelopen
Märta Bylund
Göteborgs Judoklubb
Gewonnen via Ippon - 00:20
Lova Ryde IK Västra Mölndal
PU15 grupp 2
(U15)
A10
Afgelopen
Amir Bubalo
Judoklubben Budo
Gewonnen via Ippon - 00:38
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU18 grupp 1
(U15)
B17
Afgelopen
Filip Dahlqvist
IK Västra Mölndal
Gewonnen via Ippon - 01:10
Petter Fock Judoklubben Budo
PU15 grupp 2
(U15)
A11
Afgelopen
Richard Gelander
Göteborgs Judoklubb
Malte Voigt Judoklubben Budo Gewonnen via Ippon - 01:26