Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 grupp 2
(U9)
A12
Ferdig
Max Corneliusson
Göteborgs Judoklubb
Sigrid Englund Landvetter Judoklubb Seier på Wazari - 02:00
U9 grupp 8
(U9)
B18
Ferdig
Sanja Partalo
Judoklubben Budo
Rasmus Johansson Färgelanda Judoklubb Seier på Wazari - 02:00
U9 grupp 4
(U9)
A15
Ferdig
Viktor Fernström
IK Västra Mölndal
Ville Haanpää Judoklubben Budo Seier på Ippon - 02:19
U9 grupp 6
(U9)
A18
Ferdig
Lilly Albo
Landvetter Judoklubb
Seier på Ippon - 01:40
Hedvig Weding Stenungsunds JK
PU15 grupp 1
(U15)
A1
Ferdig
Simon Molnar
Göteborgs Judoklubb
Simon Aspman Judoklubben Budo Seier på Ippon - 00:42
PU15 grupp 2
(U15)
A2
Ferdig
Joel Birgersson
Judoklubben Budo
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb Seier på Ippon - 00:58
FU15 Grupp 1
(U15)
B1
Ferdig
Saga Kupiainen
Borås JK
Hanin Mejri Göteborgs Judoklubb Seier på Ippon - 03:09
PU15 grupp 2
(U15)
A3
Ferdig
Domenik Ralevski
Judoklubben Budo
Malte Voigt Judoklubben Budo Seier på Wazari - 03:12
FU15 Grupp 1
(U15)
B2
Ferdig
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Anna Vilhelmsson Vikeberg Stenungsunds JK Seier på Wazari - 03:00
FU15 Grupp 2
(U15)
B3
Ferdig
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Judoklubben Budo Seier på Ippon - 00:59
FU15 Grupp 3
(U15)
B4
Ferdig
Roxanna Hansson
Färgelanda Judoklubb
Seier på Ippon - 00:16
Lova Ryde IK Västra Mölndal
PU15 grupp 3
(U15)
A4
Ferdig
Benjamin Bergendahl
Stenungsunds JK
Vincent Wikand Judoklubben Budo Seier på Ippon - 02:28
PU18 grupp 1
(U15)
B5
Ferdig
Noah Islander
Göteborgs Judoklubb
Petter Fock Judoklubben Budo Seier på Ippon - 00:09
PU15 grupp 1
(U15)
A5
Ferdig
Simon Molnar
Göteborgs Judoklubb
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Seier på Ippon - 01:58
PU18 grupp 2
(U15)
B6
Ferdig
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Seier på Ippon - 02:31
Marcus Olsson Färgelanda Judoklubb
FU15 Grupp 1
(U15)
B7
Ferdig
Anna Vilhelmsson Vikeberg
Stenungsunds JK
Seier på Ippon - 00:59
Saga Kupiainen Borås JK
FU15 Grupp 1
(U15)
B8
Ferdig
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Seier på Ippon - 00:41
Hanin Mejri Göteborgs Judoklubb
FU15 Grupp 2
(U15)
B9
Ferdig
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Eira J Harbers Aktiv Judo Seier på Ippon - 00:09
PU15 grupp 1
(U15)
A6
Ferdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Seier på Ippon - 02:08
Simon Aspman Judoklubben Budo
FU15 Grupp 3
(U15)
B10
Ferdig
Roxanna Hansson
Färgelanda Judoklubb
Seier på Ippon - 00:28
Märta Bylund Göteborgs Judoklubb
PU18 grupp 1
(U15)
B11
Ferdig
Noah Islander
Göteborgs Judoklubb
Filip Dahlqvist IK Västra Mölndal Seier på Ippon - 00:10
PU18 grupp 2
(U15)
B12
Ferdig
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Seier på Ippon - 00:25
Marcus Olsson Färgelanda Judoklubb
PU15 grupp 2
(U15)
A7
Ferdig
Joel Birgersson
Judoklubben Budo
Seier på Wazari - 03:00
Amir Bubalo Judoklubben Budo
FU15 Grupp 1
(U15)
B13
Ferdig
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
Seier på Ippon - 00:05
Saga Kupiainen Borås JK
PU15 grupp 2
(U15)
A8
Ferdig
Domenik Ralevski
Judoklubben Budo
Seier på Ippon - 01:09
Richard Gelander Göteborgs Judoklubb
FU15 Grupp 1
(U15)
B14
Ferdig
Hanin Mejri
Göteborgs Judoklubb
Anna Vilhelmsson Vikeberg Stenungsunds JK Seier på Ippon - 01:01
PU15 grupp 3
(U15)
A9
Ferdig
Benjamin Bergendahl
Stenungsunds JK
Vincent Wikand Judoklubben Budo Seier på Ippon - 00:52
FU15 Grupp 2
(U15)
B15
Ferdig
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Seier på Ippon - 00:12
Julia Fällberg Judoklubben Budo
FU15 Grupp 3
(U15)
B16
Ferdig
Märta Bylund
Göteborgs Judoklubb
Seier på Ippon - 00:20
Lova Ryde IK Västra Mölndal
PU15 grupp 2
(U15)
A10
Ferdig
Amir Bubalo
Judoklubben Budo
Seier på Ippon - 00:38
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU18 grupp 1
(U15)
B17
Ferdig
Filip Dahlqvist
IK Västra Mölndal
Seier på Ippon - 01:10
Petter Fock Judoklubben Budo
PU15 grupp 2
(U15)
A11
Ferdig
Richard Gelander
Göteborgs Judoklubb
Malte Voigt Judoklubben Budo Seier på Ippon - 01:26