Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 GRP03
(Dag 1)
3-10
Ferdig
Alfred Fristedt
IK Södra
Seier på Ippon - 01:42
Tim Magnusson Norrköpings Judoklubb
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-13
Ferdig
Alve Hellberg
IK Södra
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 01:34
PU11 GRP01
(Dag 1)
3-14
Ferdig
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Seier på Ippon
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK
U9 GRP02
(Dag 1)
1-13
Ferdig
Zainab Ayadi
Oxelösunds Judoklubb
Seier på Ippon - 00:22
Felix Sisohore Nilsson IK Södra
PU13 GRP01
(Dag 1)
2-17
Ferdig
Max Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Seier på Ippon - 02:49
Otto Heidesjö Norrköpings Judoklubb
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-3
Ferdig
Lisa Vestin
IK Södra
Seier på Ippon - 01:45
Astrid Nilsson Visby judoklubb
FU11 GRP02
(Dag 1)
1-14
Ferdig
Evielle Nsundi
IK Södra
Seier på Ippon - 01:40
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-6
Ferdig
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Seier på Ippon - 01:12
Sonja Olsson IK Södra
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-16
Ferdig
Tim Sellstone
IK Södra
Seier på Ippon - 01:15
Adrian Livari IK Södra
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-15
Ferdig
Milo Larsson
Upplands Väsby Judoklubb
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb Seier på Ippon - 01:13
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-21
Ferdig
Alvin Vestin
IK Södra
Joel Larsen Amager Judo Skole Seier på Wazari
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-19
Ferdig
Edvard Cegrell
IK Södra
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb Seier på Ippon - 00:20
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-16
Ferdig
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Seier på Ippon - 01:20
Rayane Oubad IK Södra
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-17
Ferdig
Sixten Lindén
Norrköpings Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 01:47
U9 GRP01
(Dag 1)
3-5
Ferdig
Leya Nsundi
IK Södra
Damian Panait Amager Judo Skole Seier på Wazari
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-22
Ferdig
Eric Rosenqvist
IK Södra
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb Seier på Ippon - 01:26
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-18
Ferdig
Milian Hjälle
IK Södra
Seier på Ippon - 01:54
Anton Sjöberg Upplands Väsby Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-19
Ferdig
Emma Ilyushyna
IK Södra
Isabella Söderholm Norrköpings Judoklubb Seier på Ippon - 01:12
U9 GRP01
(Dag 1)
3-6
Ferdig
Vincent Kollberg-Linder
IK Södra
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Seier på Ippon - 01:44
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-14
Ferdig
Linus Lorenzen
IK Södra
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 01:33
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-15
Ferdig
Alve Hellberg
IK Södra
Seier på Ippon
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb
U9 GRP03
(Dag 1)
3-11
Ferdig
Svante Danielsson
IK Södra
Seier på Wazari
Tim Magnusson Norrköpings Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-20
Ferdig
Mathilda Krabholm
Amager Judo Skole
Seier på Ippon - 02:45
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-21
Ferdig
Felix Widing
IK Södra
Seier på Ippon - 01:50
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-22
Ferdig
Rayane Oubad
IK Södra
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb Seier på Ippon - 00:52
PU13 GRP01
(Dag 1)
2-18
Ferdig
Levi Magyari
Upplands Väsby Judoklubb
Seier på Ippon - 01:57
Otto Heidesjö Norrköpings Judoklubb
U9 GRP03
(Dag 1)
3-12
Ferdig
Alfred Fristedt
IK Södra
Neliah Nsundi IK Södra Seier på Wazari
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-7
Ferdig
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Seier på Ippon - 01:14
Lisa Vestin IK Södra
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-23
Ferdig
Alexander Bouiche
IK Södra
Seier på Ippon - 01:34
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-17
Ferdig
Asadullah Sultanov
TVKF
Seier på Ippon - 01:47
Adrian Livari IK Södra
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-25
Ferdig
Zion Johansson
IK Södra
Elias Bedford-Nielsen Amager Judo Skole Seier på Ippon
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-24
Ferdig
Anton Sjöberg
Upplands Väsby Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 01:55