Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 GRP03
(Dag 1)
3-10
終了
Alfred Fristedt
IK Södra
Won by Ippon - 01:42
Tim Magnusson Norrköpings Judoklubb
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-13
終了
Alve Hellberg
IK Södra
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:34
PU11 GRP01
(Dag 1)
3-14
終了
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK
U9 GRP02
(Dag 1)
1-13
終了
Zainab Ayadi
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:22
Felix Sisohore Nilsson IK Södra
PU13 GRP01
(Dag 1)
2-17
終了
Max Bouveng Elsén
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:49
Otto Heidesjö Norrköpings Judoklubb
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-3
終了
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 01:45
Astrid Nilsson Visby judoklubb
FU11 GRP02
(Dag 1)
1-14
終了
Evielle Nsundi
IK Södra
Won by Ippon - 01:40
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-6
終了
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:12
Sonja Olsson IK Södra
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-16
終了
Tim Sellstone
IK Södra
Won by Ippon - 01:15
Adrian Livari IK Södra
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-15
終了
Milo Larsson
Upplands Väsby Judoklubb
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb Won by Ippon - 01:13
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-21
終了
Alvin Vestin
IK Södra
Joel Larsen Amager Judo Skole Won by Wazari
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-19
終了
Edvard Cegrell
IK Södra
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:20
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-16
終了
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Won by Ippon - 01:20
Rayane Oubad IK Södra
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-17
終了
Sixten Lindén
Norrköpings Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:47
U9 GRP01
(Dag 1)
3-5
終了
Leya Nsundi
IK Södra
Damian Panait Amager Judo Skole Won by Wazari
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-22
終了
Eric Rosenqvist
IK Södra
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 01:26
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-18
終了
Milian Hjälle
IK Södra
Won by Ippon - 01:54
Anton Sjöberg Upplands Väsby Judoklubb
FU13 GRP02
(Dag 1)
1-19
終了
Emma Ilyushyna
IK Södra
Isabella Söderholm Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 01:12
U9 GRP01
(Dag 1)
3-6
終了
Vincent Kollberg-Linder
IK Södra
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:44
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-14
終了
Linus Lorenzen
IK Södra
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:33
PU11 GRP04
(Dag 1)
2-15
終了
Alve Hellberg
IK Södra
Won by Ippon
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb
U9 GRP03
(Dag 1)
3-11
終了
Svante Danielsson
IK Södra
Won by Wazari
Tim Magnusson Norrköpings Judoklubb
FU13 GRP03
(Dag 1)
1-20
終了
Mathilda Krabholm
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 02:45
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-21
終了
Felix Widing
IK Södra
Won by Ippon - 01:50
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb
PU11 GRP03
(Dag 1)
1-22
終了
Rayane Oubad
IK Södra
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb Won by Ippon - 00:52
PU13 GRP01
(Dag 1)
2-18
終了
Levi Magyari
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 01:57
Otto Heidesjö Norrköpings Judoklubb
U9 GRP03
(Dag 1)
3-12
終了
Alfred Fristedt
IK Södra
Neliah Nsundi IK Södra Won by Wazari
FU11 GRP01
(Dag 1)
2-7
終了
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:14
Lisa Vestin IK Södra
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-23
終了
Alexander Bouiche
IK Södra
Won by Ippon - 01:34
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
PU11 GRP05
(Dag 1)
3-17
終了
Asadullah Sultanov
TVKF
Won by Ippon - 01:47
Adrian Livari IK Södra
PU13 GRP02
(Dag 1)
2-25
終了
Zion Johansson
IK Södra
Elias Bedford-Nielsen Amager Judo Skole Won by Ippon
PU11 GRP07
(Dag 1)
1-24
終了
Anton Sjöberg
Upplands Väsby Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:55