Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P11 03
(GO Cup)
24
Ferdig
Leonel Toma
Frölunda Judo
Casper Hillerström Borås JK Seier på Ippon - 00:51
P11 08
(GO Cup)
19
Ferdig
Hjalmar Rosell
Stenungsunds JK
Liam Hedendahl Borås JK Seier på Ippon - 00:55
FU11 00
(GO Cup)
20
Ferdig
Klara Ingvarsson
Landvetter Judoklubb
Lova Carsman Aktiv Judo Seier på Ippon - 00:53
P11 05
(GO Cup)
28
Ferdig
Emrik Olsson
Aktiv Judo
Seier på Ippon - 00:04
Mehrbod Hashemi Damavandi Färgelanda Judoklubb
FU11 01
(GO Cup)
25
Ferdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Mirelle Havenfalk Falkenbergs Judoklubb Seier på Ippon - 00:06
P11 02
(GO Cup)
19
Ferdig
Fred Robinson
Landvetter Judoklubb
Seier på Ippon - 01:44
Edvin Hjortberg Lindome JK
P11 07
(GO Cup)
15
Ferdig
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Marlon Ebeling Stenungsunds JK Seier på Ippon - 01:43
FU11 01
(GO Cup)
26
Ferdig
Ella Amiri
Frölunda Judo
Seier på Ippon - 01:19
Jessica Pettersson Stenungsunds JK
P11 02
(GO Cup)
20
Ferdig
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Victor Georgiev Landvetter Judoklubb Seier på Ippon - 00:44
P11 07
(GO Cup)
23
Ferdig
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Seier på Wazari - 02:00
Simon Frank Frölunda Judo
FU11 02
(GO Cup)
34
Ferdig
Leni Peters
Skövde JK
Seier ved dommeravgjørelse - 01:00
Jolin Berggren Trollhättans JK
P11 03
(GO Cup)
25
Ferdig
Leonel Toma
Frölunda Judo
Aksel Halldin Stenungsunds JK Seier på Wazari
FU11 00
(GO Cup)
21
Ferdig
Ella Claesson
Lindome JK
Seier på Ippon - 01:50
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
P11 09
(GO Cup)
26
Ferdig
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Seier ved dommeravgjørelse - 01:00
Hasse Grahn Budoklubben Yoi Mullsjö
P11 03
(GO Cup)
26
Ferdig
Casper Hillerström
Borås JK
Seier på Ippon - 00:34
Axel Pilerud Skövde JK
P11 05
(GO Cup)
29
Ferdig
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Seier på Ippon - 00:04
Mehrbod Hashemi Damavandi Färgelanda Judoklubb
FU11 00
(GO Cup)
22
Ferdig
Sophie Lexén
Landvetter Judoklubb
Lova Carsman Aktiv Judo Seier på Ippon
P11 05
(GO Cup)
30
Ferdig
Ward Khayer
Borås JK
Emrik Olsson Aktiv Judo Seier på Ippon - 00:54
P11 08
(GO Cup)
20
Ferdig
Hjalmar Rosell
Stenungsunds JK
Seier på Ippon - 00:40
Viggo Bark Landvetter Judoklubb
P11 08
(GO Cup)
21
Ferdig
Liam Hedendahl
Borås JK
Seier på Ippon - 00:42
Liam Olsson Korpehôla Judoklubb
FU11 01
(GO Cup)
27
Ferdig
Mirelle Havenfalk
Falkenbergs Judoklubb
Seier på Wazari - 02:00
Jessica Pettersson Stenungsunds JK
P11 07
(GO Cup)
24
Ferdig
Simon Frank
Frölunda Judo
Seier på Ippon - 00:25
Harrys Campara Borås JK
P11 04
(GO Cup)
33
Ferdig
Rasmus Bengtsson
Mariestads JK
Seier på Ippon - 00:39
Simon Andersson Stenungsunds JK
FU11 01
(GO Cup)
28
Ferdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Seier på Ippon - 00:44
Leona Johansson Judoklubben Budo
FU11 02
(GO Cup)
35
Ferdig
Leni Peters
Skövde JK
Seier på Ippon - 00:23
Haylie Stockman Judoklubben Budo
P11 04
(GO Cup)
34
Ferdig
Viking Bergstrand
Färgelanda Judoklubb
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Seier på Ippon - 00:24
P11 09
(GO Cup)
27
Ferdig
Hasse Grahn
Budoklubben Yoi Mullsjö
Viktor Göthberg Judoklubben Budo Seier på Ippon - 00:45
P11 06
(GO Cup)
43
Ferdig
Ludvig Larsson
Trollhättans JK
Seier på Ippon - 01:07
Arvid Lantto Kroppefjälls IF
FU11 02
(GO Cup)
36
Ferdig
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Seier på Wazari - 02:00
Nika Khamatova Varbergs JK
FU11 05
(GO Cup)
31
Ferdig
Gabriella Evju
Gullmarens Judo
Chloe Tadayon Hallgren Lindome JK Seier på Ippon - 00:28
P11 05
(GO Cup)
31
Ferdig
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Seier på Ippon - 00:19
Emrik Olsson Aktiv Judo
FU11 05
(GO Cup)
32
Ferdig
Enya Johansson
Judoklubben Budo
Seier på Ippon - 00:29
Ronja Källström Judoklubben Budo