Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-18
Ferdig
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Seier på Ippon - 00:51
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-10
Ferdig
Ebba Strand
Lugi Judo
Mai Due Nørskov Team Nørskov Seier på Ippon - 03:46
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-15
Ferdig
Mira Blomberg
Knivsta Judoklubb
Seier på Wazari - 04:32
Alva Larsson Trollhättans JK
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-16
Ferdig
Masha Bereza
Frövi Judo
Weronika Galatz IK Södra Seier på Ippon - 00:48
GU18 / GU18 / -44 kg
(Block 2)
T3-11
Ferdig
Alice Sloth Hansen
Brønshøj Judo Club
Seier på Ippon - 02:12
Isabella Maw Yenton Judo Club
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-19
Ferdig
Marlon Dohlmann
Staffanstorps JK
Nikita Celadins JUDO CLUB SENSEI Seier på Ippon - 01:14
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-17
Ferdig
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Edvard Emanuel Bøe IL Stålkameratene Seier på Ippon - 00:16
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-18
Ferdig
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Mira Kördel Trollhättans JK Seier på Ippon - 01:12
GU18 / GU18 / -70 kg
(Block 2)
T3-14
Ferdig
Rikke Folkvord
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Vilja Kördel Trollhättans JK Seier på Ippon - 02:14
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-15
Ferdig
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Seier på Ippon - 01:18
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-19
Ferdig
Paolo Rodrigo Davalos Angulo
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Seier på Hansokumake - 02:10
Wojtek Bogdanski Lugi Judo
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 2)
T2-21
Ferdig
Tits Kullo
Fudoshin
Seier på Ippon - 00:31
Carl Orrbo Frövi Judo
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-22
Ferdig
Ossian Kullman
Lugi Judo
Seier på Ippon - 00:27
August Ismiris Amager Judo Skole
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-16
Ferdig
Tora Hagemann Brataas
Trondheim Judokwai
Seier på Ippon - 02:36
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo
WU21 / WU21 / -57 kg
(Block 2)
T1-20
Ferdig
Felicia Granudd
Landvetter Judoklubb
Hillevi Karlsson Lugi Judo Seier på Wazari - 06:52
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-23
Ferdig
Weronika Galatz
IK Södra
Seier på Ippon - 01:23
Mira Kördel Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-17
Ferdig
Lechao Mosesson
IK Södra
Seier på Ippon - 00:49
Robin Sellstone IK Södra
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-21
Ferdig
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Alexander Mårlöv Stockholms Judoklubb Seier på Ippon - 01:08
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 2)
T2-24
Ferdig
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Trelleborg Judo
Seier på Ippon - 00:42
Max Vikjord Bodø Judo Club
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-18
Ferdig
Winner from T3-13
Lukas Allevåg Trollhättans JK Seier på Ippon - 01:57
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-22
Ferdig
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
Aleksi Hukkanen Team Chikara Seier på Ippon - 01:38
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-23
Ferdig
Håkon Olsen
Fredrikstad kampsportklubb judo
Seier på Ippon - 00:57
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
GU18 / GU18 / -70 kg
(Block 2)
T3-19
Ferdig
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Seier på Ippon - 01:34
Eva Johannessen Nidaros judoklubb
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-24
Ferdig
Edvard Enget
BK-Judo
Seier på Ippon - 00:54
Felix Carlsson Solna Judoklubb
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-25
Ferdig
Marlon Dohlmann
Staffanstorps JK
Seier på Ippon - 01:35
Daniel Sazonov Stockholms Judoklubb
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-20
Ferdig
Hailey Sassen
JC Samourai
Tora Altersten IK Södra Seier på Ippon - 02:19
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 2)
T1-26
Ferdig
Nikita Celadins
JUDO CLUB SENSEI
Seier på Ippon - 00:12
Azel Vallier Lugi Judo
GU18 / GU18 / -57 kg
(Block 2)
T2-25
Ferdig
Emma Johannessen
Nidaros judoklubb
Seier på Ippon - 05:13
Alva Larsson Trollhättans JK
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 2)
T3-21
Ferdig
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Nicola Poblocka Stockholms Judoklubb Seier på Ippon - 02:26
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-27
Ferdig
Kim Aspelin
Seier på Ippon - 02:26
Luka Trifkovic Stockholms Judoklubb
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 2)
T3-22
Ferdig
Ibrahim Farhat
Kalmar Budoklubb
Oliver Due Nørskov Team Nørskov Seier på Ippon - 00:35
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 2)
T1-28
Ferdig
Simon Persson
Oxelösunds Judoklubb
Viktor Bååthe IK Södra Seier på Ippon - 00:26