Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-3
(Block 1: U13)
T2-13
Ferdig
Vilgot Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Seier på Ippon - 00:14
FU13-3
(Block 1: U13)
T1-5
Ferdig
Lisa Vestin
IK Södra
Seier på Ippon - 00:27
Sofie Nordlander Stockholmspolisens IF Judo
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-6
Ferdig
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Seier på Ippon - 00:27
Alexander Svensson Stockholmspolisens IF Judo
PU13-1
(Block 1: U13)
T1-4
Ferdig
Samir Usmonov
Täby Judo
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK Seier på Ippon - 03:00
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-9
Ferdig
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Seier på Ippon - 00:30
Sam Cohen Knivsta Judoklubb
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-13
Ferdig
Oskar Johnsson
Oxelösunds Judoklubb
Seier på Ippon - 01:27
Alve Hellberg IK Södra
PU13-8
(Block 1: U13)
T1-9
Ferdig
Bruno Flood
Linköping Judo
Seier på Ippon - 00:45
Vigor Odenbrandt Tyresö Judoklubb
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-10
Ferdig
Obelix Klein
Köpings Judoklubb
Villiam Sjöblom Saltsjö JK Seier på Ippon
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-12
Ferdig
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Seier på Ippon - 00:24
Emil Lindefjärd IK Södra
PU13-3
(Block 1: U13)
T2-14
Ferdig
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Seier på Ippon - 01:28
Hjalmar Nekham Tyresö Judoklubb
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-12
Ferdig
Villiam Sjöblom
Saltsjö JK
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Seier på Ippon - 00:27
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-19
Ferdig
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Seier på Ippon - 00:07
Pavle Aksentijevic IK Södra
PU13-8
(Block 1: U13)
T1-10
Ferdig
Gabriel Badea
Norrköpings Judoklubb
Vilhelm Svensson Solna Judoklubb Seier på Ippon - 02:25
FU13-4
(Block 1: U13)
T2-6
Ferdig
Julia Hoppe
Stockholms Judoklubb
Seier på Ippon - 01:57
Ariel Drottgren Knivsta Judoklubb
FU13-3
(Block 1: U13)
T1-6
Ferdig
Sofie Nordlander
Stockholmspolisens IF Judo
Leia Riström Oxelösunds Judoklubb Seier på Ippon - 01:55
PU13-4
(Block 1: U13)
T1-15
Ferdig
Kristofer Budavari
Upplands Väsby Judoklubb
Seier på Ippon - 00:23
Saba Bagiauri Stockholmspolisens IF Judo
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-9
Ferdig
Oskar Johnsson
Oxelösunds Judoklubb
Seier på Ippon - 00:34
Max Söder IK Södra
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-14
Ferdig
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Seier på Ippon - 01:08
Luka Vassena Stockholms Judoklubb
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-10
Ferdig
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Seier på Ippon - 00:07
Alve Hellberg IK Södra
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-11
Ferdig
Alve Hellberg
IK Södra
Seier på Ippon - 00:15
Max Söder IK Södra
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-16
Ferdig
Obelix Klein
Köpings Judoklubb
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb Seier på Ippon - 00:29
PU13-4
(Block 1: U13)
T1-16
Ferdig
Noel Wester
Vallentuna Judo
Seier på Ippon - 02:01
Hadrien HAMELIN EKMAN Stockholmspolisens IF Judo
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-14
Ferdig
Max Söder
IK Södra
Seier på Ippon - 00:10
Emil Lindefjärd IK Södra
PU13-2
(Block 1: U13)
T3-15
Ferdig
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Seier på Ippon - 01:18
Villiam Sjöblom Saltsjö JK
PU13-1
(Block 1: U13)
T1-5
Ferdig
Elliot Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Seier på Ippon - 00:59
Milo Clarke Frövi Judo
PU13-5
(Block 1: U13)
T3-20
Ferdig
Wilhelm Kvarnlöf
Frövi Judo
Vincent Zorevand Landvetter Judoklubb Seier på Ippon - 00:09
PU13-1
(Block 1: U13)
T1-6
Ferdig
Samir Usmonov
Täby Judo
Seier på Ippon - 00:41
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb
FU13-4
(Block 1: U13)
T2-5
Ferdig
Meja Tempelmann
Stockholmspolisens IF Judo
Seier på Wazari - 05:01
Fanny Granudd Landvetter Judoklubb
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-15
Ferdig
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Seier på Ippon - 00:06
Oskar Johnsson Oxelösunds Judoklubb
PU13-6
(Block 1: U13)
T1-16
Ferdig
Emil Lindefjärd
IK Södra
Seier på Ippon - 00:31
Alve Hellberg IK Södra
PU13-8
(Block 1: U13)
T1-11
Ferdig
Bruno Flood
Linköping Judo
Vilhelm Svensson Solna Judoklubb Seier på Ippon - 00:42
FU13-3
(Block 1: U13)
T1-18
Ferdig
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Lisa Vestin IK Södra Seier på Ippon - 00:21