Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-10
Ferdig
Carl Svanbom
Västerås judo skola
Seier på Ippon - 00:49
Angelo Rodriguez Oxelösunds Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-16
Ferdig
Paul Akagbobi
Frövi Judo
Seier på Walkover
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-14
Ferdig
Konstantin Karpov
Ålands judoklubb
Khurelchuluun Batsuuri Stockholmspolisens IF Judo Seier på Ippon - 01:42
FU18 / FU18 / -57 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-17
Ferdig
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Ester Pagstedt Frövi Judo Seier på Ippon - 01:13
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-12
Ferdig
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Daniel Sazonov Stockholms Judoklubb Seier på Ippon - 00:55
Herrar / Herrar / -100 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-15
Ferdig
Ola Franzén
Nacka Judoklubb
Jesse Ahrens Norrköpings Judoklubb Seier på Ippon - 01:44
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-13
Ferdig
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Seier på Ippon - 00:16
Isak Carlberg Oxelösunds Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-18
Ferdig
Tobias Axelsson
IK Södra
Nilo Eriksson Castillo Saltsjö JK Seier på Ippon - 00:31
PU18 / PU18 / -90 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-14
Ferdig
Rasmus Strömstedt
Judoklubben National
Seier på Ippon - 00:33
Giorgi Karaklidis Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -90 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-15
Ferdig
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Samuel Hoflin IK Södra Seier på Ippon - 00:11
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-16
Ferdig
Adam Khalaf
IK Södra
Vinícius Camargo Stockholmspolisens IF Judo Seier på Ippon - 00:09
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-16
Ferdig
Edvard Enget
BK-Judo
Seier på Ippon - 00:11
Kerellos Moussa Södertälje Judoklubb
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-17
Ferdig
Gantulga Dashdorj
Stockholmspolisens IF Judo
Seier på Ippon - 01:34
Alex Ngo Gävle Judo Club
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-20
Ferdig
Agaton Wahlström
IK Södra
Felix Carlsson Solna Judoklubb Seier på Ippon - 02:42
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-18
Ferdig
Kaj Thuresson
Visby judoklubb
Maksim Em Stockholmspolisens IF Judo Seier på Ippon - 05:15
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T3-19
Ferdig
Thor D'Hooge
Judo Arvika
Seier på Hansokumake - 02:25
Neo Andersson Vara Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-19
Ferdig
Alexander Karlsson
Judoklubben National
Seier på Hansokumake - 09:16
Kevin Björkman Västerås judo skola
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-21
Ferdig
León Kitana
Stockholmspolisens IF Judo
Angelo Rodriguez Oxelösunds Judoklubb Seier på Ippon - 00:44
FU18 / FU18 / -63kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-20
Ferdig
Tora Altersten
IK Södra
Seier på Ippon - 00:26
Izabella Brighenti Ekerö Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T3-20
Ferdig
Melker Andersson
Saltsjö JK
Matti Martikainen Bålsta Judoklubb Seier på Ippon - 01:20
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-21
Ferdig
Paul Akagbobi
Frövi Judo
Lukas Klein Köpings Judoklubb Seier på Ippon - 01:07
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-22
Ferdig
Leo Svanbom
Västerås judo skola
Seier på Ippon - 01:17
Kerellos Moussa Södertälje Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-22
Ferdig
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Weronika Galatz IK Södra Seier på Ippon - 01:05
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-19
Ferdig
Maksim Em
Stockholmspolisens IF Judo
Alex Ngo Gävle Judo Club Seier på Ippon - 00:39
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-23
Ferdig
Carl Svanbom
Västerås judo skola
Daniel Sazonov Stockholms Judoklubb Seier på Ippon - 00:29
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T2-24
Ferdig
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Edvard Enget BK-Judo Seier på Ippon - 00:36
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-23
Ferdig
Lukas Klein
Köpings Judoklubb
Mathias Nylén Stockholms Judoklubb Seier på Ippon - 02:14
Herrar / Herrar / +100 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-20
Ferdig
Jesse Ahrens
Norrköpings Judoklubb
Seier på Walkover
Mikael Marffy Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T3-21
Ferdig
Alexander Norberg
IK Södra
Seier på Wazari - 04:00
Viacheslav Akimov Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T1-24
Ferdig
Alexander Karlsson
Judoklubben National
Tobias Axelsson IK Södra Seier på Ippon - 00:41
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-21
Ferdig
Samir Rabhi
Åkersberga Judoklubb
Seier på Ippon - 01:47
Mattias Skoglund Frövi Judo
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 4: U18 & Senior)
T4-22
Ferdig
Gantulga Dashdorj
Stockholmspolisens IF Judo
Seier på Ippon - 00:24
Juan Pedersson Stockholms Judoklubb