Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Grupp 11
(Dag 1)
1
Gotowy
Damian Steenbakkers
Västbo Judoklubb
Sixten Lagerström Locxter MMA Klubb Wygrane przez Wazari - 02:00
Grupp 11
(Dag 1)
2
Gotowy
Ludwig Pettersson
Locxter MMA Klubb
Daniell Kaawar Västerviks Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:10
Grupp 12
(Dag 1)
7
Gotowy
Georgios Kalcidis
Kalmar Budoklubb
Simeon Simov Västerviks Judoklubb Wygrane przez Wazari - 01:18
Grupp 11
(Dag 1)
3
Gotowy
Sixten Lagerström
Locxter MMA Klubb
Wygrana przez Ippon - 00:22
Ludwig Pettersson Locxter MMA Klubb
Grupp 11
(Dag 1)
4
Gotowy
Damian Steenbakkers
Västbo Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Daniell Kaawar Västerviks Judoklubb
Grupp 12
(Dag 1)
8
Gotowy
Georgios Kalcidis
Kalmar Budoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:09
Walter Hansson Karlskrona Judoklubb
Grupp 11
(Dag 1)
5
Gotowy
Daniell Kaawar
Västerviks Judoklubb
Sixten Lagerström Locxter MMA Klubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Grupp 11
(Dag 1)
6
Gotowy
Damian Steenbakkers
Västbo Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:31
Ludwig Pettersson Locxter MMA Klubb
Grupp 03
(Dag 1)
1-1
Gotowy
Olle Tersmark
Växjö Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Adam Abdelhalim Locxter MMA Klubb
Grupp 12
(Dag 1)
9
Gotowy
Walter Hansson
Karlskrona Judoklubb
Simeon Simov Västerviks Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:07
Grupp 12A
(Dag 1)
10
Gotowy
Presilia Bitifoli
Växjö Judoklubb
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Emma Johansson Växjö Judoklubb
Grupp 12A
(Dag 1)
11
Gotowy
Nadja Szulc
Karlskrona Judoklubb
Ellen Krondahl Karlskrona Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:31
Grupp 13
(Dag 1)
16
Gotowy
Lukas Malm
Locxter MMA Klubb
Edvin Blomgren Linköping Judo Wygrana przez Ippon - 00:43
Grupp 03
(Dag 1)
1-2
Gotowy
Alexander Larsson
Karlskrona Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:11
Josef Kalcidis Kalmar Budoklubb
Grupp 12A
(Dag 1)
12
Gotowy
Presilia Bitifoli
Växjö Judoklubb
Ellen Krondahl Karlskrona Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
Grupp 04
(Dag 1)
1-7
Gotowy
William Fredriksson
Växjö Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Deni Sjipiev Västerviks Judoklubb
Grupp 12A
(Dag 1)
13
Gotowy
Emma Johansson
Växjö Judoklubb
Nadja Szulc Karlskrona Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Grupp 03
(Dag 1)
1-3
Gotowy
Adam Abdelhalim
Locxter MMA Klubb
Wygrana przez Ippon - 01:18
Alexander Larsson Karlskrona Judoklubb
Grupp 13
(Dag 1)
17
Gotowy
Wilhelm Pettersson
Locxter MMA Klubb
Wygrana przez Ippon - 01:06
Melwin Svensson Locxter MMA Klubb
Grupp 03
(Dag 1)
1-4
Gotowy
Olle Tersmark
Växjö Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Josef Kalcidis Kalmar Budoklubb
Grupp 12A
(Dag 1)
14
Gotowy
Ellen Krondahl
Karlskrona Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 03:00
Emma Johansson Växjö Judoklubb
Grupp 04
(Dag 1)
1-8
Gotowy
William Fredriksson
Växjö Judoklubb
Ivar Axelsson Växjö Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
Grupp 03
(Dag 1)
1-5
Gotowy
Olle Tersmark
Växjö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:15
Alexander Larsson Karlskrona Judoklubb
Grupp 12A
(Dag 1)
15
Gotowy
Presilia Bitifoli
Växjö Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Nadja Szulc Karlskrona Judoklubb
Grupp 03
(Dag 1)
1-6
Gotowy
Josef Kalcidis
Kalmar Budoklubb
Adam Abdelhalim Locxter MMA Klubb Wygrane przez Wazari - 02:21
Grupp 13
(Dag 1)
18
Gotowy
Wilhelm Pettersson
Locxter MMA Klubb
Edvin Blomgren Linköping Judo Wygrana przez Ippon - 01:14
Grupp 04
(Dag 1)
1-9
Gotowy
Ivar Axelsson
Växjö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:18
Deni Sjipiev Västerviks Judoklubb
Grupp 13
(Dag 1)
19
Gotowy
Melwin Svensson
Locxter MMA Klubb
Lukas Malm Locxter MMA Klubb Wygrane przez Wazari - 02:00
Grupp 06
(Dag 1)
1-10
Gotowy
Levi Salmonsson
Locxter MMA Klubb
Wygrana przez Ippon - 00:58
Nils Brown Västerviks Judoklubb
Grupp 15
(Dag 1)
22
Gotowy
Sigrid Alering
Växjö Judoklubb
Clara Nordin Växjö Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
Grupp 06
(Dag 1)
1-11
Gotowy
Isak Tersmark
Växjö Judoklubb
Vincent Wang Växjö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:53
Grupp 13
(Dag 1)
20
Gotowy
Wilhelm Pettersson
Locxter MMA Klubb
Lukas Malm Locxter MMA Klubb Wygrana przez Ippon - 01:59