Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Grupp 18
(Dag 1)
36
Gotowy
Loredana Bitifoli
Växjö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:09
Lova Gau Växjö Judoklubb
Grupp 09A
(Dag 1)
1-32
Gotowy
Maksim Skut
Locxter MMA Klubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Nouran Abdelhalim Locxter MMA Klubb
Grupp 09
(Dag 1)
1-29
Gotowy
Alma Rydström
Växjö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:32
Melanie Sääf Locxter MMA Klubb
Grupp 16
(Dag 1)
39
Gotowy
Linus Larsson
Karlskrona Judoklubb
Oubai Faour Västerviks Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Grupp 09
(Dag 1)
1-30
Gotowy
Leira Esselvall
Locxter MMA Klubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Alice Sveningsson Västbo Judoklubb
Grupp 10
(Dag 1)
40
Gotowy
Victor Brown
Västerviks Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:59
Hampus Snöberg Växjö Judoklubb
Grupp 10
(Dag 1)
41
Gotowy
Adrian Luong Ostojic
Locxter MMA Klubb
Hugo Brown Västerviks Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:16
Grupp 10
(Dag 1)
42
Gotowy
Hampus Snöberg
Växjö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:55
Adrian Luong Ostojic Locxter MMA Klubb
Grupp 09A
(Dag 1)
1-33
Gotowy
Hugo Linnér
Locxter MMA Klubb
Maksim Skut Locxter MMA Klubb Wygrane przez Wazari - 02:11
Grupp 10
(Dag 1)
43
Gotowy
Victor Brown
Västerviks Judoklubb
Hugo Brown Västerviks Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:39
Grupp 09A
(Dag 1)
1-34
Gotowy
Hugo Erlingsson
Locxter MMA Klubb
Nouran Abdelhalim Locxter MMA Klubb Wygrane przez Wazari - 02:00
Grupp 09B
(Dag 1)
1-37
Gotowy
Hector H Sandstedt
Växjö Judoklubb
Fred Larsson Västbo Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:28
Grupp 09A
(Dag 1)
1-35
Gotowy
Hugo Erlingsson
Locxter MMA Klubb
Wygrana przez Ippon - 01:01
Maksim Skut Locxter MMA Klubb
Grupp 10
(Dag 1)
44
Gotowy
Hugo Brown
Västerviks Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:23
Hampus Snöberg Växjö Judoklubb
Grupp 10
(Dag 1)
45
Gotowy
Victor Brown
Västerviks Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:28
Adrian Luong Ostojic Locxter MMA Klubb
Grupp 09A
(Dag 1)
1-36
Gotowy
Nouran Abdelhalim
Locxter MMA Klubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Hugo Linnér Locxter MMA Klubb
Grupp 09B
(Dag 1)
1-38
Gotowy
Hector H Sandstedt
Växjö Judoklubb
Alva Malm Locxter MMA Klubb Wygrane przez Wazari - 02:00
Grupp 09B
(Dag 1)
1-39
Gotowy
Alva Malm
Locxter MMA Klubb
Wygrana przez Ippon - 00:20
Fred Larsson Västbo Judoklubb