Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-1
Gotowy
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Wygrane przez Wazari - 02:00
Elias Steffensen Frölunda Judo
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-2
Gotowy
Liam Svensson
Färgelanda Judoklubb
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 01:07
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-7
Gotowy
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrane przez Wazari - 00:31
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-3
Gotowy
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Wygrana przez Ippon - 00:18
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-4
Gotowy
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:45
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-8
Gotowy
Alfred Pagrotsky
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 01:09
Charlie Francke Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-5
Gotowy
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-6
Gotowy
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 00:50
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-9
Gotowy
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:52
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-10
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrane przez Wazari - 02:00
Charlie Francke Kroppefjälls IF
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-13
Gotowy
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Junie Mattsson Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 00:05
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-11
Gotowy
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:43
Charlie Francke Kroppefjälls IF
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-12
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 01:47
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-14
Gotowy
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Lena Izdebska Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 01:43
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-15
Gotowy
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:08
Lena Izdebska Trollhättans JK
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-16
Gotowy
Nora Källvik
Judoklubben Budo
Lovisa Carlström Judoklubben Budo Wygrana przez Ippon - 01:05
FU13 GRP3
(Dag 1)
1-19
Gotowy
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Wygrana przez Ippon - 00:40
Irma Arvidsson Frölunda Judo
FU13 GRP4
(Dag 1)
1-21
Gotowy
Linn Klockar
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 02:17
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-26
Gotowy
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Alfred Jorpes Wygrana przez Ippon - 00:19
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-17
Gotowy
Nora Källvik
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Wygrana przez Ippon - 00:35
FU13 GRP3
(Dag 1)
1-20
Gotowy
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Wygrana przez Ippon - 00:56
Irma Arvidsson Frölunda Judo
FU13 GRP4
(Dag 1)
1-22
Gotowy
Linn Klockar
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 00:25
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-27
Gotowy
Domenik Ralevski
Wilmer Darholm Aktiv Judo Wygrane przez Wazari - 03:00
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-18
Gotowy
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Wygrana przez Ippon - 01:04
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-28
Gotowy
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Domenik Ralevski Wygrane przez Wazari - 03:00
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-29
Gotowy
Alfred Jorpes
Wygrana przez Ippon - 00:24
Wilmer Darholm Aktiv Judo
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-32
Gotowy
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:27
Cevin Halvarsson
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-35
Gotowy
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Lukas Johnsson Judoklubben Budo Wygrana przez Ippon - 00:26
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-38
Gotowy
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Emilia Hellgren Helgesson Wygrana przez Ippon - 00:22
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-30
Gotowy
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Wilmer Darholm Aktiv Judo Wygrana przez Ippon - 02:17
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-31
Gotowy
Alfred Jorpes
Wygrana przez Ippon - 00:25
Domenik Ralevski
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-33
Gotowy
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 02:54
Randip Singh Balol Judoklubben Budo