Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-1
已完成
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Won by Wazari - 02:00
Elias Steffensen Frölunda Judo
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-2
已完成
Liam Svensson
Färgelanda Judoklubb
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:07
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-7
已完成
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Wazari - 00:31
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-3
已完成
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:18
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-4
已完成
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Elliot Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:45
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-8
已完成
Alfred Pagrotsky
Frölunda Judo
Won by Ippon - 01:09
Charlie Francke Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-5
已完成
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Won by Decision
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-6
已完成
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:50
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-9
已完成
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:52
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-10
已完成
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Wazari - 02:00
Charlie Francke Kroppefjälls IF
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-13
已完成
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:05
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-11
已完成
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:43
Charlie Francke Kroppefjälls IF
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-12
已完成
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:47
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-14
已完成
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Lena Izdebska Trollhättans JK Won by Ippon - 01:43
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-15
已完成
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:08
Lena Izdebska Trollhättans JK
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-16
已完成
Nora Källvik
Judoklubben Budo
Lovisa Carlström Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:05
FU13 GRP3
(Dag 1)
1-19
已完成
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:40
Irma Arvidsson Frölunda Judo
FU13 GRP4
(Dag 1)
1-21
已完成
Linn Klockar
Frölunda Judo
Won by Ippon - 02:17
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-26
已完成
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Alfred Jorpes Won by Ippon - 00:19
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-17
已完成
Nora Källvik
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Won by Ippon - 00:35
FU13 GRP3
(Dag 1)
1-20
已完成
Eira J Harbers
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:56
Irma Arvidsson Frölunda Judo
FU13 GRP4
(Dag 1)
1-22
已完成
Linn Klockar
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:25
Aya Alnablsi Kroppefjälls IF
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-27
已完成
Domenik Ralevski
Wilmer Darholm Aktiv Judo Won by Wazari - 03:00
FU13 GRP2
(Dag 1)
1-18
已完成
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Julia Fällberg Won by Ippon - 01:04
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-28
已完成
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Domenik Ralevski Won by Wazari - 03:00
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-29
已完成
Alfred Jorpes
Won by Ippon - 00:24
Wilmer Darholm Aktiv Judo
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-32
已完成
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:27
Cevin Halvarsson
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-35
已完成
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Lukas Johnsson Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:26
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-38
已完成
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Emilia Hellgren Helgesson Won by Ippon - 00:22
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-30
已完成
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Wilmer Darholm Aktiv Judo Won by Ippon - 02:17
PU13 GRP2
(Dag 1)
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-33
已完成
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 02:54
Randip Singh Balol Judoklubben Budo