Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
P13-7
(U13)
1-19
Gotowy
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Elton Lundh Saltsjö JK Wygrana przez Ippon - 00:34
F13-5
(U13)
4-15
Gotowy
Isabelle Voigt
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:06
Ida Ljungman Uppsala judoklubb
P13-4
(U13)
3-18
Gotowy
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:20
P13-2
(U13)
2-21
Gotowy
Felix Widing
IK Södra
Mohammad Faris Jönköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:26
F13-5
(U13)
4-16
Gotowy
Filippa Henriksson Winberg
Landvetter Judoklubb
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Wygrana przez Ippon - 00:18
F13-2
(U13)
Gotowy
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
Wygrana walkowerem
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
P13-4
(U13)
3-19
Gotowy
Iliya Frank
Upplands Väsby Judoklubb
Asadullah Sultanov TVKF Wygrana przez Ippon - 00:08
P13-9
(U13)
2-23
Gotowy
Luka Girdzijauskas
Solna Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:13
Petter Rydberg Tyresö Judoklubb
F13-2
(U13)
1-5
Gotowy
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Wygrana przez Ippon
Selma Wahlström IK Södra
P13-10
(U13)
3-20
Gotowy
Alexander Alm Svensson
Tyresö Judoklubb
Jonas Wester Högdalens Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:48
P13-1
(U13)
4-20
Gotowy
Ruben Gälman
Frövi Judo
Eric Öberg Nacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:26
P13-3
(U13)
3-12
Gotowy
Oscar Evans
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:32
Isak Widing IK Södra
P13-5
(U13)
2-15
Gotowy
Oscar Ökvist
Frövi Judo
Liam Lundberg Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:15
F13-1
(U13)
4-7
Gotowy
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:35
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
P13-3
(U13)
Gotowy
Dimitrios Kapaniris
Uppsala Norra Judoklubb
Wygrana walkowerem
Jack Van Den Bossche Stockholms Judoklubb
P13-10
(U13)
3-21
Gotowy
Alexander Alm Svensson
Tyresö Judoklubb
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:09
P13-9
(U13)
2-24
Gotowy
Petter Rydberg
Tyresö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:15
Leo Stenström Visby judoklubb
P13-6
(U13)
1-10
Gotowy
Tim Sellstone
IK Södra
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:21
P13-3
(U13)
Gotowy
Jack Van Den Bossche
Stockholms Judoklubb
Isak Widing IK Södra Wygrana walkowerem
P13-5
(U13)
2-14
Gotowy
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:35
Liam Lundberg Oxelösunds Judoklubb
P13-3
(U13)
3-13
Gotowy
Ludvig Lindegren
Nacka Judoklubb
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:35
F13-1
(U13)
4-9
Gotowy
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 03:00
Kai-Li Högback Knivsta Judoklubb
P13-10
(U13)
3-22
Gotowy
Linus Liljequist
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:07
Jonas Wester Högdalens Judoklubb
P13-1
(U13)
4-21
Gotowy
Eric Öberg
Nacka Judoklubb
Egon Hägg Saltsjö JK Wygrana przez Ippon - 00:36
P13-6
(U13)
1-14
Gotowy
Tim Sellstone
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 00:16
Benjamin Lodhi Frövi Judo
P13-1
(U13)
4-22
Gotowy
Ruben Gälman
Frövi Judo
Samir Usmonov Täby Judo Wygrana przez Ippon - 01:02
P13-6
(U13)
1-11
Gotowy
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Zakaria Kassem Uppsala Norra Judoklubb Wygrane przez Wazari - 03:00
P13-7
(U13)
1-20
Gotowy
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:06
Florian Mossberg Borlänge Judo Club
P13-7
(U13)
1-21
Gotowy
Elton Lundh
Saltsjö JK
Wygrana przez Ippon - 02:26
Henning Nord IK Södra
P13-8
(U13)
1-23
Gotowy
Olle Norling Glader
Frövi Judo
Loe Ekeberg Uppsala judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:07
P13-6
(U13)
1-12
Gotowy
Benjamin Lodhi
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 02:07
Leon Magnusson Norrköpings Judoklubb
U11-3
(U9 & U11)
4-1
Gotowy
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:45
Olof Lönnberg Tyresö Judoklubb