Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-15
(U9 & U11)
3-23
Gotowy
Isac Holm
Uppsala Norra Judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Wygrana przez Ippon - 00:29
U11-16
(U9 & U11)
4-25
Gotowy
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:49
Mikael Lindgren Saltsjö JK
U11-14
(U9 & U11)
1-12
Gotowy
Hjalmar Nekham
Tyresö Judoklubb
Siri Godén Uppsala judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:00
U11-17
(U9 & U11)
1-15
Gotowy
Emil Lindefjärd
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 00:33
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb
U11-7
(U9 & U11)
4-14
Gotowy
Tobin Kantor Sjöberg
IK Södra
Luka Vassena Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:30
U11-5
(U9 & U11)
2-12
Gotowy
Noah Verdier
Felix Inholm Nacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:39
U11-15
(U9 & U11)
3-24
Gotowy
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Berzan Nujen Nacka Judoklubb
U11-7
(U9 & U11)
Gotowy
Siri Svanström
IK Södra
Wygrana walkowerem
Elias Jendoubi Stockholmspolisens IF Judo
U11-6
(U9 & U11)
3-14
Gotowy
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:31
Samuel Orto Ekerö Judoklubb
U11-12
(U9 & U11)
4-17
Gotowy
Tino Smith Reeves
Uppsala Norra Judoklubb
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:38
U11-5
(U9 & U11)
2-13
Gotowy
Edvin Lannersund
Solna Judoklubb
Valter Djerv IK Södra Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:00
U11-11
(U9 & U11)
4-20
Gotowy
Grygoriy Tretyak
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 02:00
Theo Neren Oxelösunds Judoklubb
U11-11
(U9 & U11)
4-21
Gotowy
Melvin Ählström
Ekerö Judoklubb
Milton Malmgren Nacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:36
U11-6
(U9 & U11)
3-15
Gotowy
Osman Pashayev
Stockholms Judoklubb
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Wygrane przez Wazari - 01:00
U11-4
(U9 & U11)
2-17
Gotowy
Frida Orrbo
Frövi Judo
Darian Shakrah Solna Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:55
U11-16
(U9 & U11)
4-26
Gotowy
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:21
Ruben Liljedahl Frövi Judo
U11-9
(U9 & U11)
3-18
Gotowy
Felix Sisohore Nilsson
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 00:24
Sixten Damgren Stockholmspolisens IF Judo
U9-5
(U9 & U11)
2-9
Gotowy
Svante Danielsson
IK Södra
Jakob Pol Tyresö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:13
U11-16
(U9 & U11)
4-27
Gotowy
Mikael Lindgren
Saltsjö JK
Erik Grothe IK Södra Wygrana przez Ippon - 01:06
U11-10
(U9 & U11)
3-21
Gotowy
Vincent Trejos
Nacka Judoklubb
Meja Peterson Frövi Judo Wygrane przez Wazari - 02:00
U11-10
(U9 & U11)
Gotowy
Milian Hjälle
IK Södra
Wygrana walkowerem
Adrian Gälman Frövi Judo
U11-8
(U9 & U11)
2-20
Gotowy
Alexander Nurmi
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 01:32
Vigor Odenbrandt Tyresö Judoklubb
U11-11
(U9 & U11)
4-22
Gotowy
Theo Neren
Oxelösunds Judoklubb
Melvin Ählström Ekerö Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:22
U11-15
(U9 & U11)
3-25
Gotowy
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo Wygrana przez Ippon - 01:13
U11-11
(U9 & U11)
4-23
Gotowy
Grygoriy Tretyak
IK Södra
Milton Malmgren Nacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:11
U11-15
(U9 & U11)
3-26
Gotowy
Berzan Nujen
Nacka Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:08
Isac Holm Uppsala Norra Judoklubb
U11-16
(U9 & U11)
Gotowy
Ruben Liljedahl
Frövi Judo
Wygrana walkowerem
Mikael Lindgren Saltsjö JK
U11-16
(U9 & U11)
4-28
Gotowy
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:53
Erik Grothe IK Södra
U11-10
(U9 & U11)
3-22
Gotowy
Meja Peterson
Frövi Judo
Milian Hjälle IK Södra Wygrana przez Ippon - 00:21
U11-13
(U9 & U11)
2-25
Gotowy
Zainab Ayadi
Oxelösunds Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo
U11-10
(U9 & U11)
Gotowy
Vincent Trejos
Nacka Judoklubb
Wygrana walkowerem
Adrian Gälman Frövi Judo
U11-13
(U9 & U11)
2-26
Gotowy
Olle Eriksson
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:39
Melvin Andersson Uppsala Norra Judoklubb