Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 grp 3
(U13)
T2-9
Gotowy
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Alvin Wendel Judoklubben Budo Wygrana przez Ippon - 00:55
FU13 grp 4
(U13)
T3-13
Gotowy
Maia Ofir
Staffanstorps JK
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:15
PU13 grp 2
(U13)
T1-9
Gotowy
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Mikael Buch Västbo Judoklubb Wygrane przez Wazari - 03:00
PU13 grp 3
(U13)
T2-12
Gotowy
Peter Buch
Västbo Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:14
Benjamin Lodhi Frövi Judo
PU13 grp 7
(U13)
T3-20
Gotowy
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
Tim Åkerstedt Jönköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:09
PU13 grp 4
(U13)
T3-15
Gotowy
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:06
Even Brandt-Bjerknes Ippon Judo & BJJ
PU13 grp 2
(U13)
T1-12
Gotowy
Benjamin Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Dexter Rimsten Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 01:56
PU13 grp 6
(U13)
T2-16
Gotowy
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 01:34
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
PU13 grp 7
(U13)
T3-18
Gotowy
Alexander Herlofsen
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:07
Malte Carsman Aktiv Judo
FU13 grp 2
(U13)
T2-13
Gotowy
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:45
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 grp 5
(U13)
T1-17
Gotowy
Lukas Olsson
Olofströms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:48
Frans Liljenroth Frövi Judo
PU13 grp 6
(U13)
T2-19
Gotowy
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:13
Douglas Klarin Aktiv Judo
FU13 grp 1
(U13)
T1-13
Gotowy
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:10
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF
PU13 grp 5
(U13)
T1-20
Gotowy
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Tage Rikemanson Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 00:28
PU13 grp 3
(U13)
T2-14
Gotowy
Peter Buch
Västbo Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:27
Alvin Wendel Judoklubben Budo
PU13 grp 2
(U13)
T1-15
Gotowy
Emil Skoog
Landvetter Judoklubb
Axel Aamodt Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 00:22
PU13 grp 6
(U13)
T2-17
Gotowy
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Wygrana przez Ippon - 00:24
Valter Rikemanson Trollhättans JK
FU13 grp 4
(U13)
T3-14
Gotowy
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ Wygrane przez Wazari - 04:12
FU13 grp 2
(U13)
Gotowy
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Junie Mattsson Trollhättans JK Wygrana walkowerem
PU13 grp 6
(U13)
T2-20
Gotowy
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:24
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU13 grp 5
(U13)
T1-18
Gotowy
Lukas Olsson
Olofströms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:23
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
PU13 grp 7
(U13)
T3-21
Gotowy
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
Noel Moslavac Borås JK Wygrana przez Ippon - 02:33
PU13 grp 3
(U13)
T2-15
Gotowy
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Lucas Nilsen Ippon Judo & BJJ Wygrana przez Ippon - 02:33
FU13 grp 1
(U13)
T1-14
Gotowy
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb Wygrane przez Wazari - 04:50
PU13 grp 4
(U13)
T3-16
Gotowy
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 02:53
Karl Lennartsson Stenungsunds JK
PU13 grp 2
(U13)
T1-16
Gotowy
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Dexter Rimsten Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 00:22
PU13 grp 7
(U13)
T3-19
Gotowy
Malte Carsman
Aktiv Judo
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:26
PU13 grp 6
(U13)
T2-18
Gotowy
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Wygrane przez Wazari - 05:10
PU13 grp 1
(U13)
T3-23
Gotowy
Zebastian Eklind
Ekerö Judoklubb
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:16
PU13 grp 5
(U13)
T1-21
Gotowy
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 02:00
Mohammad Faris Jönköpings Judoklubb
PU13 grp 7
(U13)
T3-22
Gotowy
Noel Moslavac
Borås JK
Tim Åkerstedt Jönköpings Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:46
PU13 grp 6
(U13)
T2-21
Gotowy
Levi Hermansson
Trollhättans JK
Douglas Klarin Aktiv Judo Wygrana przez Ippon - 00:39