Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 grp 3
(U13)
T2-9
완료됨
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:55
FU13 grp 4
(U13)
T3-13
완료됨
Maia Ofir
Staffanstorps JK
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:15
PU13 grp 2
(U13)
T1-9
완료됨
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Mikael Buch Västbo Judoklubb Won by Wazari - 03:00
PU13 grp 3
(U13)
T2-12
완료됨
Peter Buch
Västbo Judoklubb
Won by Ippon - 01:14
Benjamin Lodhi Frövi Judo
PU13 grp 7
(U13)
T3-20
완료됨
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
Tim Åkerstedt Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:09
PU13 grp 4
(U13)
T3-15
완료됨
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Even Brandt-Bjerknes Ippon Judo & BJJ
PU13 grp 2
(U13)
T1-12
완료됨
Benjamin Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
Dexter Rimsten Frövi Judo Won by Ippon - 01:56
PU13 grp 6
(U13)
T2-16
완료됨
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:34
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
PU13 grp 7
(U13)
T3-18
완료됨
Alexander Herlofsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:07
Malte Carsman Aktiv Judo
FU13 grp 2
(U13)
T2-13
완료됨
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:45
Nova Backlund IK Västra Mölndal
PU13 grp 5
(U13)
T1-17
완료됨
Lukas Olsson
Olofströms Judoklubb
Won by Ippon - 01:48
Frans Liljenroth Frövi Judo
PU13 grp 6
(U13)
T2-19
완료됨
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:13
Douglas Klarin Aktiv Judo
FU13 grp 1
(U13)
T1-13
완료됨
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:10
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF
PU13 grp 5
(U13)
T1-20
완료됨
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Tage Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:28
PU13 grp 3
(U13)
T2-14
완료됨
Peter Buch
Västbo Judoklubb
Won by Ippon - 01:27
Alvin Wendel Judoklubben Budo
PU13 grp 2
(U13)
T1-15
완료됨
Emil Skoog
Landvetter Judoklubb
Axel Aamodt Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:22
PU13 grp 6
(U13)
T2-17
완료됨
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:24
Valter Rikemanson Trollhättans JK
FU13 grp 4
(U13)
T3-14
완료됨
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ Won by Wazari - 04:12
FU13 grp 2
(U13)
완료됨
Tuva Carsman
Aktiv Judo
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Walkover
PU13 grp 6
(U13)
T2-20
완료됨
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:24
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU13 grp 5
(U13)
T1-18
완료됨
Lukas Olsson
Olofströms Judoklubb
Won by Ippon - 00:23
Elliot Larsson Kroppefjälls IF
PU13 grp 7
(U13)
T3-21
완료됨
Melvin Clarensius
Staffanstorps JK
Noel Moslavac Borås JK Won by Ippon - 02:33
PU13 grp 3
(U13)
T2-15
완료됨
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Lucas Nilsen Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 02:33
FU13 grp 1
(U13)
T1-14
완료됨
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Wazari - 04:50
PU13 grp 4
(U13)
T3-16
완료됨
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:53
Karl Lennartsson Stenungsunds JK
PU13 grp 2
(U13)
T1-16
완료됨
Mikael Buch
Västbo Judoklubb
Dexter Rimsten Frövi Judo Won by Ippon - 00:22
PU13 grp 7
(U13)
T3-19
완료됨
Malte Carsman
Aktiv Judo
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:26
PU13 grp 6
(U13)
T2-18
완료됨
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Wazari - 05:10
PU13 grp 1
(U13)
T3-23
완료됨
Zebastian Eklind
Ekerö Judoklubb
Pelle Larsson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:16
PU13 grp 5
(U13)
T1-21
완료됨
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 02:00
Mohammad Faris Jönköpings Judoklubb
PU13 grp 7
(U13)
T3-22
완료됨
Noel Moslavac
Borås JK
Tim Åkerstedt Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:46
PU13 grp 6
(U13)
T2-21
완료됨
Levi Hermansson
Trollhättans JK
Douglas Klarin Aktiv Judo Won by Ippon - 00:39