Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
1
Gotowy
Alfred Duvinger
Kungsbacka Judoklubb
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:34
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
2
Gotowy
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 01:59
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
3
Gotowy
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:09
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
4
Gotowy
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:50
Lova Lindgren IK Västra Mölndal
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
5
Gotowy
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 02:00
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
6
Gotowy
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:56
FU13 grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
7
Gotowy
Freja Rasmussen
IK Västra Mölndal
Julia Krus IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 03:30
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
8
Gotowy
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Valter Rikemanson Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 03:08
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
9
Gotowy
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb Wygrane przez Wazari - 02:00
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
10
Gotowy
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 01:28
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
11
Gotowy
Lova Lindgren
IK Västra Mölndal
Wygrane przez Wazari - 07:39
Moa Westerberg Stenungsunds JK
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
12
Gotowy
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:54
FU13 grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
13
Gotowy
Freja Rasmussen
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 01:54
Julia Krus IK Västra Mölndal
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
14
Gotowy
Jonathan Mohlén
Kungsbacka Judoklubb
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:05
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
15
Gotowy
Rasmus Bengtsson
Skövde JK
Wygrana przez Ippon - 01:18
Omar Jahm Kroppefjälls IF
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
16
Gotowy
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
17
Gotowy
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 01:29
Lova Lindgren IK Västra Mölndal
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
18
Gotowy
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon
Moa Westerberg Stenungsunds JK
FU13 grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
19
Gotowy
Freja Rasmussen
IK Västra Mölndal
Julia Krus IK Västra Mölndal Wygrana przez Ippon - 01:45
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
20
Gotowy
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 03:00
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
21
Gotowy
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:47
Jonathan Mohlén Kungsbacka Judoklubb
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
22
Gotowy
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 02:00
Omar Jahm Kroppefjälls IF
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
23
Gotowy
Hugo Bärnarp
Kungsbacka Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:08
Rasmus Bengtsson Skövde JK
PU11 grp 7
((Byt till tävlingsnamn))
24
Gotowy
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Wygrane przez Wazari - 02:00
PU13 grp 5
((Byt till tävlingsnamn))
25
Gotowy
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:37
Karl Lennartsson Stenungsunds JK
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
26
Gotowy
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:50
Jonathan Mohlén Kungsbacka Judoklubb
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
27
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:57
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
28
Gotowy
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:22
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
29
Gotowy
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Rasmus Bengtsson Skövde JK Wygrana przez Ippon - 01:10
PU11 grp 7
((Byt till tävlingsnamn))
30
Gotowy
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Wygrane przez Wazari - 02:00
PU13 grp 5
((Byt till tävlingsnamn))
31
Gotowy
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 01:09
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
U13 grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
32
Gotowy
Milo Envall Welff
IK Västra Mölndal
Wygrana przez Ippon - 00:07
Anisa Zejnullahi Trollhättans JK