Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
1
已完成
Alfred Duvinger
Kungsbacka Judoklubb
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 01:34
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
2
已完成
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:59
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
3
已完成
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:09
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
4
已完成
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:50
Lova Lindgren IK Västra Mölndal
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
5
已完成
Axel Andreasson
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 02:00
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
6
已完成
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Ivar Jansson Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 01:56
FU13 grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
7
已完成
Freja Rasmussen
IK Västra Mölndal
Julia Krus IK Västra Mölndal Won by Ippon - 03:30
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
8
已完成
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 03:08
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
9
已完成
Eddie Esping Åkerberg
Kungsbacka Judoklubb
Alfred Duvinger Kungsbacka Judoklubb Won by Wazari - 02:00
PU11 grp 8
((Byt till tävlingsnamn))
10
已完成
Ivar Jansson
Kungsbacka Judoklubb
Axel Andreasson IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:28
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
11
已完成
Lova Lindgren
IK Västra Mölndal
Won by Wazari - 07:39
Moa Westerberg Stenungsunds JK
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
12
已完成
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:54
FU13 grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
13
已完成
Freja Rasmussen
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:54
Julia Krus IK Västra Mölndal
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
14
已完成
Jonathan Mohlén
Kungsbacka Judoklubb
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:05
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
15
已完成
Rasmus Bengtsson
Skövde JK
Won by Ippon - 01:18
Omar Jahm Kroppefjälls IF
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
16
已完成
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
17
已完成
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:29
Lova Lindgren IK Västra Mölndal
U13 grp 2
((Byt till tävlingsnamn))
18
已完成
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon
Moa Westerberg Stenungsunds JK
FU13 grp 3
((Byt till tävlingsnamn))
19
已完成
Freja Rasmussen
IK Västra Mölndal
Julia Krus IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:45
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
20
已完成
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 03:00
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
21
已完成
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:47
Jonathan Mohlén Kungsbacka Judoklubb
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
22
已完成
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Omar Jahm Kroppefjälls IF
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
23
已完成
Hugo Bärnarp
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:08
Rasmus Bengtsson Skövde JK
PU11 grp 7
((Byt till tävlingsnamn))
24
已完成
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Wazari - 02:00
PU13 grp 5
((Byt till tävlingsnamn))
25
已完成
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:37
Karl Lennartsson Stenungsunds JK
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
26
已完成
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:50
Jonathan Mohlén Kungsbacka Judoklubb
PU13 grp 4
((Byt till tävlingsnamn))
27
已完成
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:57
Valter Rikemanson Trollhättans JK
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
28
已完成
Omar Jahm
Kroppefjälls IF
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 01:22
PU11 grp 9
((Byt till tävlingsnamn))
29
已完成
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Rasmus Bengtsson Skövde JK Won by Ippon - 01:10
PU11 grp 7
((Byt till tävlingsnamn))
30
已完成
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Wazari - 02:00
PU13 grp 5
((Byt till tävlingsnamn))
31
已完成
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:09
Hugo Sundgren Nordén Trollhättans JK
U13 grp 1
((Byt till tävlingsnamn))
32
已完成
Milo Envall Welff
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:07
Anisa Zejnullahi Trollhättans JK