Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-50
Gotowy
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
August Ismiris Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 00:17
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-66
Gotowy
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 00:27
Ida Lomvik Judo Club Sundsvall
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-67
Gotowy
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Wygrana przez Ippon - 01:29
Bianca Nordlund Frövi Judo
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 1)
T1-71
Gotowy
Gabriel Gevryie
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 03:00
Simon Novakovic IK Södra
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-68
Gotowy
Lily Tysse
Trollhättans JK
Emelie Frisk Frölunda Judo Wygrana przez Ippon - 00:43
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-61
Gotowy
Elias Nurkkala
Tampereen Judo
Wygrana przez Ippon - 00:58
Hugo Oiva Knivsta Judoklubb
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 1)
T2-56
Gotowy
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:57
Celina Guldbrandsen Amager Judo Skole
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-69
Gotowy
Mira Kördel
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:33
Ebba Peterson Frövi Judo
BU18 / BU18 / +90 kg
(Block 1)
T1-77
Gotowy
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Artemijs Blazevics Latvia Wygrana przez Ippon - 00:27
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-51
Gotowy
Alexander Norberg
IK Södra
Wygrane przez Wazari - 05:06
Samu Rehtola Tampereen Judo
BU18 / BU18 / -60 kg
(Block 1)
T3-64
Gotowy
Kevin Pedersen
Trondheim Judokwai
Albin Forselius Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 00:28
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-70
Gotowy
Anna Mårvik
Namsos Judo Club
Emily Lövgren Frölunda Judo Wygrana przez Ippon - 01:04
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-62
Gotowy
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Peder Waatland Trondheim Judokwai Wygrana przez Ippon - 02:17
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 1)
T2-57
Gotowy
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Wygrana przez Ippon - 01:15
Emma Johannessen Nidaros judoklubb
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 1)
T2-58
Gotowy
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 01:06
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-52
Gotowy
Vidar Lovang
Linköping Judo
Saku Määttä Tampereen Judo Wygrana przez Ippon - 03:13
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-63
Gotowy
Elias Nurkkala
Tampereen Judo
Wygrana przez Ippon - 02:31
Nilo Eriksson Castillo Saltsjö JK
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-53
Gotowy
Edvard Emanuel Bøe
IL Stålkameratene
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:00
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-71
Gotowy
Emily Lövgren
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 02:16
Bianca Nordlund Frövi Judo
BU18 / BU18 / -55 kg
(Block 1)
T1-72
Gotowy
Oscar Svensson
Borås JK
Wygrana przez Ippon - 02:15
Oskari Luoto Tampereen Judo
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-54
Gotowy
Mikko Marttila
Tampereen Judo
August Ismiris Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 01:43
BU18 / BU18 / -60 kg
(Block 1)
T3-62
Gotowy
Edvard Enget
BK-Judo
Max Theodor Hoven NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb Wygrana przez Ippon - 00:07
BU18 / BU18 / -60 kg
(Block 1)
Gotowy
Felix Carlsson
Solna Judoklubb
Wygrana walkowerem
Leo Pehrson Stockholms Judoklubb
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-72
Gotowy
Alva Larsson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:23
Ida Lomvik Judo Club Sundsvall
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-55
Gotowy
Zacharias El-Zein
Stockholms Judoklubb
Vidar Lovang Linköping Judo Wygrane przez Wazari - 04:00
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-73
Gotowy
Izabella Brighenti
Ekerö Judoklubb
Ebba Peterson Frövi Judo Wygrana przez Ippon - 01:14
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-56
Gotowy
August Ismiris
Amager Judo Skole
Wygrana przez Ippon - 00:46
Samu Rehtola Tampereen Judo
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-74
Gotowy
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Wygrana przez Ippon - 00:38
Lily Tysse Trollhättans JK
GU18 / GU18 / -57 kg
samma som 52
—
(Block 1)
T2-75
Gotowy
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Wygrana przez Ippon - 00:56
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-64
Gotowy
Henry Ghisler
Stockholms Judoklubb
Alexander Mårlöv Stockholms Judoklubb Zwycięstwo przez Hansokumake - 08:17
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-57
Gotowy
Alexander Norberg
IK Södra
Saku Määttä Tampereen Judo Zwycięstwo przez Hansokumake - 02:14
BU18 / BU18 / -60 kg
(Block 1)
T3-63
Gotowy
Samir Poblocki
Stockholms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:46
Nicolaj Semklo Halsnæs judo