Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-29
Gotowy
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Kajus Levendauskas BK-Judo Wygrana przez Ippon - 04:35
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-35
Gotowy
Samu Rehtola
Tampereen Judo
Wygrane przez Wazari - 04:00
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb
GU18 / GU18 / -70 kg
samma som +
—
(Block 1)
T1-29
Gotowy
Sorina Stanus
Uppsala judoklubb
Eva Johannessen Nidaros judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:52
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-33
Gotowy
Fredrik Holm Solhaug
Bodø Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:56
Nils Pedersen Solna Judoklubb
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-23
Gotowy
Douglas Östlind
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon
Valter Rikemanson Trollhättans JK
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-38
Gotowy
Neo Andersson
Vara Judoklubb
William Krus IK Västra Mölndal Wygrane przez Wazari - 04:00
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-30
Gotowy
Ella Luoto
Tampereen Judo
Wygrana przez Ippon - 03:16
Elsa Peterson Frövi Judo
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-29
Gotowy
Selma Brovold
Trondheim Judokwai
Wygrana przez Ippon - 01:17
Evelin Arteaga Uppsala judoklubb
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-44
Gotowy
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Lukas Allevåg Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 06:05
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-45
Gotowy
Carl Orrbo
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 00:24
Mathias Nylén Stockholms Judoklubb
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-36
Gotowy
Petar Hranisavljevic
Nidaros judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:07
NIHAAL SANDHU No team/ academy
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-34
Gotowy
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Wilhelm Wallmo Judo Arvika Wygrana przez Ippon - 00:35
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-39
Gotowy
Viktor Bååthe
IK Södra
Erik Rosenkrans IK Södra Wygrana przez Ippon - 03:43
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-37
Gotowy
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
August Ismiris Amager Judo Skole Wygrana przez Ippon - 01:15
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-35
Gotowy
Samuel Bischoff
Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach
Wygrana przez Ippon - 00:42
Joona Humina Tampereen Judo
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-38
Gotowy
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Sam Frid Göransson Göteborgs Judoklubb Wygrana przez Ippon - 03:26
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-38
Gotowy
Mikko Marttila
Tampereen Judo
Vidar Lovang Linköping Judo Wygrane przez Wazari - 04:00
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-46
Gotowy
Peder Waatland
Trondheim Judokwai
Wygrana przez Ippon - 00:13
León Kitana Stockholmspolisens IF Judo
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-32
Gotowy
Ella Luoto
Tampereen Judo
Wygrana przez Ippon - 00:09
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 1)
T2-47
Gotowy
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Wygrana przez Ippon - 04:00
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
Gotowy
Evelin Arteaga
Uppsala judoklubb
Wygrana walkowerem - 00:15
Elsa Peterson Frövi Judo
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-30
Gotowy
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Wygrana przez Ippon - 00:33
Petter Sveaass Teigen BK-Judo
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-47
Gotowy
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Elias Nurkkala Tampereen Judo Wygrana przez Ippon - 00:53
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-31
Gotowy
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Wygrana przez Ippon - 00:49
Nasim Boubes IK Södra
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-48
Gotowy
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Wygrana przez Ippon - 00:54
Silas Pauskic Halsnæs judo
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-49
Gotowy
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Henry Ghisler Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:10
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-34
Gotowy
Samuel Hoflin
IK Södra
Wygrana przez Ippon - 00:21
Nils Pedersen Solna Judoklubb
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-39
Gotowy
Samuel Bischoff
Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach
Wygrana przez Ippon - 00:11
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-50
Gotowy
Carl Orrbo
Frövi Judo
Peder Waatland Trondheim Judokwai Wygrana przez Ippon - 01:08
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-39
Gotowy
Saku Määttä
Tampereen Judo
Zwycięstwo przez Hansokumake - 05:54
Vincent Lundberg Stockholms Judoklubb
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-35
Gotowy
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Fredrik Holm Solhaug Bodø Judo Club Wygrana przez Ippon - 03:15
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-51
Gotowy
Elias Nurkkala
Tampereen Judo
Alexander Mårlöv Stockholms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:27